Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Ļauj precīzāk sekot slodzes sadalījumam - no attāluma

Volvo elektroniski vadāmā balstiekārta (ECS) uzlabo braukšanas komfortu un nodrošina kravas saglabājamību brauciena laikā. ECS4 ir sistēmas jaunākā versija, kas nodrošina plašākas iespējas, piemēram, iespēju darbu veikšanas laikā izmantot distances vadību (Work Remote). Tagad jūs varat perfekti vadīt darbu izpildi neatkarīgi no tā, vai sēžat pie stūres vai staigājat ap kravas automašīnu.

Augstumi iekraušanas un braukšanas laikā

Izvēlieties - 5 līmeņi kravas iekraušanai vai 3 līmeņi autovadīšanai 

ECS vadības sistēma ir savienota ar katra tilta četriem gaisa spilveniem (divi paredzēti papildtiltam pirms dzenošā tilta), nodrošinot šasijas augstuma vienmērīgu maiņu. Iespējams viegli noregulēt jūsu izvēlēto augstumu. Sistēmas atmiņā iespējams saglabāt piecus dažādus iekraušanas augstumus, kas atvieglo darbu veikšanu, piebraucot pie zināmas iekraušanas rampas. Tāpat Jums ir iespējams izvēlēties vienu no trim iespējamajiem šasijas augstumiem, lai izmainītu klīrensu vai aerodinamiskās īpašības brauciena laikā.

Vienmērīgs kravas sadalījums

Horizontāls šasijas stāvoklis -
stabils kravas novietojums

ECS nodrošina horizontālu šasijas stāvokli neatkarīgi no kravas svara sadalījuma. Tas novērš šasijas sāniskās sasvēršanās un kravas automašīnas apgāšanās iespēju. Work Remote distances vadība ļauj arī manuāli kompensēt sānisko sasvēršanos.

Slodzes indikatora ekrānuzņēmums

Precīzs un viegli pārskatāms slodzes indikators

Intuitīvas izvēlnes un displejs ļauj precīzi noteikt slodzes sadalījumu pa kravas automašīnas tiltiem. Gan kravas automašīnas, gan piekabes svars, tiltu un dubulttiltu noslodzes tiek norādītas atsevišķi, tāpēc jūs varat viegli pārliecināties, vai parametri nepārsniedz pieļaujamos normatīvus. Arī kalibrēšana ir ļoti vienkārša. Lai nodrošinātu mērījumu precizitāti, jebkurā brīdī jums ir iespējams veikt gan kravas automašīnas, gan piekabes svara precīzu kalibrēšanu.

Work Remote

Nolīmeņojiet šasiju ar pirkstu galiem
Pārgrieziet vadu. Ar rokā paņemtu distances vadības pulti (Work Remote) jūs varat mainīt spiedienu pneimobalstiekārtā, brīvi staigājot apkārt.

Vadiet savu ierīču darbību
Iedarbiniet un izslēdziet dzinēju, kā arī ne vairāk kā četras PTO. Iespējams mainīt arī dzinēja apgriezienus, kā arī saglabāt atmiņā izvēlēto apgriezienu iestatījumus.

Ieslēdziet gaismas
Vai jūsu automašīna ir aprīkota ar virsbūves uzstādītāja darba gaismas lukturiem, bākugunīm vai speciāliem lukturiem? Izmantojiet tālvadības pulti (Work Remote) to ieslēgšanai un izslēgšanai.

Pievienojiet virsbūves uzstādītāja paredzētās funkcijas
Atkarībā no virsbūves veida iespējama arī citu funkciju vadība. Visas funkcijas ir viegli pieejamas, izmantojot izvēlnes, kurās ir izmantotas tādas pašas ikonas kā taustiņiem uz mērinstrumentu paneļa.

Izmantojiet to kā durvju atslēgu
Jā, tā ir lielāka par tradicionālo atslēgu, bet tas nekas. Tā ir pietiekami ērta kabīnes durvju aizslēgšanai un atslēgšanai.

Iestrādātas aizmugures platformas vadīklas
Nav vajadzības nēsāt apkārt divas tālvadības pultis. Ar jaunināto Work Remote jūs varat ērti pacelt un nolaist aizmugures platformu.

Markuss Olsons stāsta par Work Remote pults izmantošanas iespējām