Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Zemā guļamkabīne, skats no priekšpuses

Daudz vietas, kur tas ir svarīgi - virs jumta!

Tikai 261,5 cm no ceļa līdz jumtam. Jaunā Volvo FM zemā guļamkabīne ir lieliska izvēle vieglo automašīnu pārvadāšanai un citām vajadzībām, kur svarīgs ir augstums.


Augstuma ierobežojums 4 metri

1,39 metri Jūsu rīcībā!

Ja jūs pārvadājat mašīnas, jūs pratīsit novērtēt zemu kravas automašīnu. Tas vai būs vieta vēl vienai mašīnai ir pāris centimetru jautājums. Tāpēc jūs priecāsities uzzināt, ka jaunā Volvo FM guļamkabīne ir zemāka nekā jebkad iepriekš – tikai 2,61 metrs (ar attiecīgo specifikāciju). Tas Jūsu vērtīgajai kravai sniedz vēl 139 centimetrus (ja jānodrošina atbilstība Eiropas četru metru ierobežojumam).

Zemās guļamkabīnes jumts

Tīrs kabīnes jumts

Ja jūs vēlaties izmantot pazeminātās kabīnes priekšrocības, noteikti negribēsit, lai uz jumta būtu kādi objekti. Par laimi Volvo FM antenas iespējams aizvākt no jumta. WLAN antenu var ievietot priekšējā panelī, tālruņa antenu – instrumentu panelī, bet Toll Collect, FM, CB radio un Dynafleet antenas var iemontēt kabīnes sānos.

ECS4 balstiekārta

Braukšanas komforts

Izcila vadāmība vienmēr bijis viens no Volvo FM pamataspektiem. Tagad tā ir vēl labāka nekā jebkad iepriekš, un nav iespējama labāka vadāmība kā ar X-Low zemo šasiju. Turklāt jaunā pneimobalstiekārtas sistēma ECS4 ļauj jums izvēlēties vienu no trim pielāgojamiem augstumiem, vēl vairāk uzlabojot braukšanas komfortu.

Uzziniet vairāk par ECS4

Volvo FM durvis

Ērta iekāpšana un izkāpšana

Volvo FM kabīnei novērtēts tiek iekāpšanas pakāpiens. Un ar īpaši zemo šasiju nav iespējams būt vēl zemāk – tikai 26 cm virs zemes (protams, atkarībā no riepu izmēriem un modeļa). Tam visam vēl klāt durvis, kuras var atvērt 90 grādu leņķī, un kā papildaprīkojums pieejamais rokturis, un Jums ir pieejama kabīne, kurā dienas laikā var daudzas reizes iekāpt un izkāpt bez īpašas piepūles.Kas veido augstumu

Zemās guļamkabīnes izmēri A. Kabīne

B. Rāmis

C. Balstiekārta

D. 355/50 riepas (ar kravu)