Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Lietotne My Truck - Jūsu Volvo FM
ir viena pieskāriena attālumā

Pārvaldiet klimatu kabīnē un pārliecinieties, ka automašīna būs gatava darbam, kad Jūs ieradīsieties.

Viss, kas Jums vajadzīgs, ir lietotne My Truck.My Truck iPhone ekrānuzņēmums: Kabīnes klimats, stāvot uz vietas My Truck iPhone ekrānuzņēmums: Signalizācija un bloķētājs

Vienmēr atgriezieties patīkamā klimatā

Jums nav jāatrodas kabīnē, lai aktivizētu klimata kontroles sistēmu. Ar My Truck Jūs to nekavējoties varat aktivizēt no jebkuras vietas. Jūs varat iestatīt klimata kontroles darbības sākumu ar taimeri vai pielāgot to iknedēļas grafikam, lai Jūsu darbavietā vienmēr būtu ideāla temperatūra.

Rūpējieties par drošību

Pārliecinieties par to, ka durvis ir aizslēgtas un signalizācija ir pareizi aktivizēta. Ja signalizācija ieslēgsies, Jūs nekavējoties tiksit brīdināti.

My Truck iPhone ekrānuzņēmums: Panelis My Truck iPhone ekrānuzņēmums: Kravas automašīnas

Apskatiet paneli vēl pirms iekāpšanas kabīnē

Veiciet visas nepieciešamās pārbaudes jau pirms savas ierašanās. Ar My Truck Jūs varat pārbaudīt degvielas daudzumu, AdBlue tvertnes uzpildes līmeni, dzinēja eļļas daudzumu, dzesēšanas un logu mazgāšanas šķidruma daudzumu, kā arī akumulatora uzlādes līmeni un gaismu stāvokli.

Viena lietotne, lai valdītu pār visiem...

Pievienojiet visu autoparku vienai lietotnei. Jums tikai jāpieskaras pogai un jārīkojas atbilstīgi norādījumiem. Piešķiriet katrai kravas automašīnai unikālu nosaukumu vai attēlu, lai tās sarakstā būtu vieglāk atrast.

My Truck iPhone ekrānuzņēmums: Sākt

...vai viena kravas automašīna ar vairākām lietotnēm

Kravas automašīnas kopīgošana ar citiem autovadītājiem? Vai arī Jūsu priekšnieks vēlas šo lietotni? Vai varbūt vēlaties to lietot gan tālrunī, gan planšetdatorā? Nekādu problēmu! Tā ir bez maksas, un vienai kravas automašīnai vai pieslēgt neierobežotu daudzumu ierīču.


Darba sākšana

My Truck iPad ekrānuzņēmums: Jaunas kravas automašīnas pievienošana

1. Pasūtiet jauno Volvo FM ar iespējotu My Truck programmatūru.

2. Dodieties uz App Store vietni un lejupielādējiet lietotni. Tā ir bez maksas.

3. Pieskarieties pogai „Connect new truck” un rīkojieties atbilstoši instrukcijām ekrānā. Jums būs jāzina sava auto VIN numurs.

4. Ja vēlaties pievienot papildu ierīces, atkārtojiet 2. un 3. darbību.