Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Paketes degvielas ietaupīšanai

Degvielas taupīšana - līdz 11 %

Degvielas izmaksas un izmešu daudzumu iespējams samazināt visai vienkārši. Tieši tādēļ visefektīvākās degvielas ekonomijas iespējas mēs esam apkopojuši divās paketēs. Viena uzlabo transportlīdzekļa īpašības, otra attiecas uz pakalpojumiem. Kopā tās var ietaupīt līdz pat 11 % degvielas. Lūk, kādā veidā.

Izlasiet stāstu par degvielu un izmešu daudzumu
Tālo reisu transportlīdzekļa degvielas pakete

Tālo reisu transportlīdzekļa degvielas pakete
I-See, iekļauta arī I-Cruise
Dzinēja izslēgšana brīvgaitā
24 V, 150 A maiņstrāvas ģenerators.
Ar sajūgu ieslēdzams divcilindru gaisa kompresors, ražība 900 l/min
Tālo reisu degvielas pakalpojumu pakete

Tālo reisu degvielas pakalpojumu pakete
Degvielas informācija
Dynafleet – degviela un apkārtējā vide
Autovadītāju apmācība: efektīva autovadīšana

I-See. Tālredzīgs otrais pilots
I-See saglabā atmiņā datus par ceļiem iepriekš veiktajos maršrutos. Braucot pa zināmu ceļu, tā koriģē pārnesumu pārslēgšanu un ātrumu, lai maksimāli izmantotu kravas automobiļa inerci, tādā veidā panākot nozīmīgu degvielas ekonomiju. Uzziniet vairāk par I-See

Dzinēja izslēgšana brīvgaitā.
Ietaupiet degvielu stāvēšanas laikā.

Atjautīga funkcija, kas ļauj ietaupīt degvielu, automātiski izslēdzot dzinēju, ja tas divarpus minūtes ir darbojies brīvgaitā.

24 V, 150 A maiņstrāvas ģenerators. Lielāka jauda, patērējot mazāk degvielas.
Ļoti energoefektīvs maiņstrāvas ģenerators, kurš uzlādē akumulatoru baterijas, dzinējam patērējot mazāk degvielas. Īpaši noderīgs, ja tiek patērēta liela elektriskā jauda, piemēram, ja jums naktis ir jāpavada kabīnē.

Ar sajūgu ieslēdzams kompresors.
Nerada spiedienu bez vajadzības.

Ja kompresoru darbināt nav nepieciešams, ar sajūga starpniecību tas tiek automātiski atvienots, tādējādi samazinot degvielas patēriņu.

Degvielas informācija
Nodrošina jums piekļuvi mūsu degvielas patēriņa pārraudzības instruktoriem – kvalificētiem ekspertiem degvielas patēriņa samazināšanas jomā. Katru mēnesi viņi nosūtīs jums pilnīgus degvielas patēriņa pārskatus ar individuāliem ieteikumiem patēriņa samazināšanai. Plašākus ieteikumus iespējams saņemt, sazinoties ar īpašu palīdzības dienestu vai reģistrējoties vietnē, lai gūtu iedvesmu un atrastu praktiskus padomus.

Dynafleet – degviela un apkārtējā vide
Volvo autoparka pārraudzības sistēma ļauj jums, neizejot no biroja, reāllaikā uzraudzīt degvielas patēriņu, izmantojot intuitīvi lietojamu tīmekļa saskarni. Kā arī analizēt tendences un noskaidrot sfēras, kurās nepieciešami uzlabojumi, balstoties uz gataviem pārskatiem par degvielas patēriņu, autovadītāju aktivitātēm un ietekmi uz apkārtējo vidi.

Autovadītāju apmācība: prasmīga autovadīšana
Kvalificēti autovadītāji spēj būtiski samazināt degvielas patēriņu. Ekonomiskas autovadīšanas apmācības kursos galvenā vērība tiek veltīta autovadīšanas iemaņu izkopšanai un degvielas ekonomijas iespējām.

 
Dynafleet lietotnes ikona

Dynafleet vienmēr pa rokai

Vēlaties redzēt, cik ekonomiski esat vadījis transportlīdzekli pēdējās maiņas laikā? Šim nolūkam ir nepieciešama tikai Dynafleet programma un viedtālrunis vai planšetdators. Tikai lejupielādējiet lietojumprogrammu, un jūs būsiet nodrošinājuši lielisku iespēju, kā pilnveidot savas iemaņas. Varbūt izaiciniet arī savus kolēģus.

Lejupielādējiet lietojumprogrammu Dynafleet no Appstore.
Lejupielādējiet lietojumprogrammu Dynafleet no Google Play.