Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Jaunais Volvo Zelta servisa līgums -
mēs apsolām 100 % darbspējas laiku!

Darbspējas laiks ir ļoti nozīmīgs jebkuram pārvadājumu uzņēmējam. Lai aiztaupītu Jums nepatīkamus pārsteigumus reisu laikā, Volvo ir izveidots ļoti izturīgs.

Piedāvājot iespēju noslēgt jauno Volvo Zelta servisa līgumu, mēs speram vēl vienu soli uz priekšu. Mēs apsolām, ka Jūsu kravas automobilis vienmēr būs Jūsu rīcībā, kad vien Jums tas būs nepieciešams.

Tas ir iespējams, pateicoties jaunajām telemātikas izstrādnēm (TGW), kuras ļauj servisa centram no attāluma piekļūt kravas automašīnas datiem.

TGW ļauj izmantot arī jauno VAS On Call funkciju.

Izlasiet stāstu par 100 % darbspējas laiku

Jaunais Volvo Zelta servisa līgums
Plānveida tehniskā apkope
Remontdarbi
Jaunā tehnisko apkopju plānošana
Funkcijas tiešsaistē
Darbspējas laika garantija


100 % darbspējas laika garantija

Mūsu solījums: 100% darbspējas laiks

Neviena kravas automašīna neizmaksā tik dārgi, kā tā, kuru neizmanto. Noslēdziet jauno Volvo Zelta servisa līgumu, un mēs nodrošināsim 100% darbspējas laiku. Tas nozīmē, ka Jūsu kravas automašīna vienmēr būs Jūsu rīcībā, kad vien Jums tas būs nepieciešams. Ja mums tas neizdosies, piemēram, pārvadājuma laikā gadīsies kāds bojājums, mēs Jums izmaksāsim finansiālu kompensāciju.

Kāpēc Volvo uzdrošinās izteikt šo solījumu – ko par to saka Volvo izstrādātāji

Funkcijas tiešsaistē. Jūsu mobilais tehniķis

Funkcijas tiešsaistē.-
Jūsu mobilais tehniķis

Dažu iemeslu dēļ nemaz nevajadzētu apmeklēt servisa centru. Un tagad tas arī nav jādara. Izmantojot funkcijas tiešsaistē, darbnīcas tehniķis var attāli piekļūt jūsu transportlīdzeklim, lai kalibrētu displejā norādāmo degvielas patēriņu, degvielas tvertnes izmēru (ja būsit uzstādījis papildu tvertnes) vai jūsu izvēlēto ātruma ierobežojumu. Ir pat iespējams no attāluma aktivizēt slodzes indikatora lietošanu. Jums tikai īslaicīgi jāapstājas ceļa malā. Nekad iepriekš nav bijis iespējams pakalpojumus veikt tik ātri.

Jaunā tehnisko apkopju plānošana

Jaunā tehnisko apkopju plānošana - solis uz priekšu

Pateicoties telemātikas izstrādnēm, servisa centrs var piekļūt tādai informācijai kā dzinēja parametri, nobraukums, degvielas patēriņš, diagnostikas problēmu kodi, braukšanas apstākļi un svarīgāko sastāvdaļu (bremžu kluču, sajūga, akumulatora, gaisa žāvētāja u. c.) stāvoklis. Tas nozīmē, ka mēs varam jūs savlaicīgi brīdināt, pirms vēl radusies neplānota dīkstāve. Bet vissvarīgākais ir tas, ka mums jau būs pilnīga informācija brīdī, kad jūs ieradīsieties servisa centrā. Tāpēc automašīna būs gatava darbam ātrāk, nekā Jūs domājat.

Volvo Action Service (Volvo palīdzības dienesta) poga

Nepieciešama palīdzība? Vienkārši nospiediet pogu!

Neplānota apstāšanās nekurienes vidū? Volvo Action Service (Volvo palīdzības dienests) ir tikai pogas spiediena attālumā. VAS zvanu centrs savienos jūs ar operatoru, kurš ar jums sazināsies jūsu dzimtajā valodā (valoda tiek noteikta pēc digitālajā tahogrāfā ievietotās vadītāja kartes datiem). Kad būsit sazinājies ar operatoru, pakalpojuma saņemšana notiks ātri un precīzi, jo ir zināms transportlīdzekļa identifikācijas numurs, atrašanās vieta un iespējamie diagnostikas problēmu kodi.

Volvo remontdarbnīcas zīme

1100 remontdarbnīcu –
gatavas palīdzēt Jums jebkur

Jums kā Volvo klientam ir pieejams mūsu visaptverošais servisa tīkls, kura kvalificētais personāls vienmēr ir gatavs jums palīdzēt. Eiropā vien mums ir 1100 servisa centri. Tādēļ pat tad, ja būsiet tālu prom no mājām, palīdzība tālu nebūs jāmeklē.

Tuvāko servisa centru atrodiet šeit