Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Volvo dinamiskā stūrēšana - pilnīga kontrole
bez spriedzes!

Teicama stabilitāte lielā ātrumā. Pilnīga kontrole, braucot lēnām. Un ievērojami samazināts muskuļu saspringums.

Inovatīvā Volvo dinamiskā stūrēšana pilnībā mainīs veidu, kā Jūs vadāt automašīnu. Jūsu Volvo FM bez piepūles izdarīs to, ko Jūs no tā sagaidāt.

Volvo dinamiskā stūrēšana tagad ir pieejama visām tiltu konfigurācijām, tostarp konfigurācijām ar dubultiem priekšējiem tiltiem.

Šeit ir visi fakti.

Pamēģiniet pats!
Atrodiet tuvāko Volvo izplatītāju un rezervējiet izmēģinājuma braucienu ar jauno Volvo FM.

Apmeklējiet izplatītāja atrašanās vietas noteicēju


Stabilitāte lielā ātrumā

Braucot ātri: neļaujiet nekam Jūs novest no ceļa

Braukt taisni nav nemaz tik vienkārši, kā varētu likties. Bieži vien nākas kompensēt izciļņu, bedru un dažādu ceļa horizontālo apzīmējumu radītās izmaiņas. Vai nākas pielabot virzienu, kad bremzēts uz mainīga seguma virsmas. Pat sānvējš var ietekmēt kravas automašīnas gaitu.

Volvo dinamiskā stūrēšana to visu pilnībā mainīs. Atlaidiet stūri nedaudz vaļīgāk, koncentrējieties uz satiksmi un esiet drošs, ka kravas automašīna nemainīs virzienu, ja vien jūs to nevēlēsities.

Kontrole, braucot lēnām

Braucot lēnām: stūrējiet ar vienu pirkstu un atslogojiet muguru

Volvo dinamiskā stūrēšana tiešām mainīs jūsu ikdienu. Tā mainīs arī jūsu darbu nākotnē. Jums vairs nevajadzēs sasprindzināt muskuļus, kad lēnām manevrējat kravas automašīnu. Volvo dinamiskā stūrēšana visu smago stūrēšanas darbu paveiks jūsu vietā. Jūs tiešām varēsit kravas automašīnu stūrēt ar vienu pirkstu. Šādi jūs pilnībā kontrolējat transportlīdzekli, kā arī atslogojat kaklu un plecus.

Stūrēšanas iespējas ar pirkstu galiem izveide – intervija ar Volvo dinamiskās stūrēšanas speciālistiem

Vadība, braucot atpakaļgaitā

Braucot atpakaļgaitā:
saglabājiet pilnīgu kontroli bez saspringuma

Braukt atpakaļgaitā ar pilnībā piekrautu kravas automašīnu ir viens no lielākajiem izaicinājumiem šajā darbā. It īpaši, ja visa uzmanība jāvelta apkārtējai videi. Ar Volvo dinamisko stūrēšanu tas viss ir pagātne. Tagad jūs varat braukt atpakaļgaitā ar perfektu precizitāti gandrīz bez piepūles. Un tiklīdz jūs atlaižat stūres ratu, tas automātiski atgriežas neitrālajā pozīcijā, vēl vairāk mazinot muskuļu saspringumu.

Turklāt, ja atpakaļgaitā jābrauc lieli attālumi, – mums ir jaunums. Taisnvirziena kustība ir tik precīza, ka jūs atpakaļgaitā ar kravas automašīnu un piekabi varat nobraukt vairāk nekā simts metrus, nemainot kursu.