Volvo FM

Daudzfunkcionālā, profesionālā automašīna ar izcilu vadāmību un zemām ekspluatācijas izmaksām.

4×2, 6×2, 6×4, 8×2, 8×4 vai 10×4

D11 vai D13 (no 330 līdz 500 Zs)

Volvo FM tālvadības pults
Izstrādāta pilsētā ar 776 mm nokrišņu daudzumu gadā

Lai uzzinātu, ko nozīmē Volvo FM jaunā funkcija Work Remote, mēs tiekam iepazīstināti ar jaunu, kompetentu speciālistu, kuru sauc Markuss Olsons (Markus Olsson). „Tā ir lieliski piemērota izmantošanai jebkādos laika apstākļos, biežai iekraušanai un izkraušanai pat šeit, lietainajā un vējainajā Gēteborgā,” viņš sajūsmināti stāsta.

„Šī tālvadības pults ir izstrādāta, lai atvieglotu autovadītāja dzīvi un padarītu to drošāku,” saka Markuss Olsons. „Ar to autovadītājs var ne tikai ieslēgt un izslēgt dzinēju un palielināt apgriezienu skaitu, bet pilnībā kontrolēt noslodzes sadalījumu pa tiltiem. Iekraušanas laikā nav jāskraida šurpu turpu, lai pārbaudītu noslodzes indikatoru. Tas ir īpaši noderīgi, ja autovadītājs strādā viens. Ierīce tikai jāpiestiprina pie jostas āķa, un viņam jau ir pārvietojams elektroniskais palīgs. Esam nodrošinājuši vadību aizmugurējai pacelšanas platformai, tāpēc autovadītājam divu ierīču vietā vajadzīga tikai viena.”

Jūs nevarat ar to doties peldēties

Tālvadības pults atceras kravas

Pie dažām iekraušanas platformām ir visai sarežģīti strādāt. Slīpumi un nevienmērīgas virsmas traucē pieskaņot kravas automašīnu vajadzīgajā līmenī. Tomēr, kā norāda Markuss Olsons, jaunā tālvadības pults kliedē lielāko daļu stresa. „Autovadītājs var lietot ierīci un Volvo FM pneimobalstiekārtu, lai kravas automašīnu nolaistu zemāk vai paceltu augstāk, un, ja vajadzīgs, Volvo FM tālvadības pultssašķiebtu uz sāniem vai gareniski. Datus pēc tam var saglabāt tālvadības pults atmiņā. Atgriežoties pie tās pašas iekraušanas platformas, autovadītājs var nekavējoties izmantot atmiņā saglabātos iestatījumus. Atmiņā var saglabāt piecus dažādus iestatījumus.

Jūsu ierīce – Jūsu vēlmes

„Dažādām kravas automašīnas ierīcēm ir nodrošināta papildu vadības kontrole ar pieciem digitalizētiem ievades kanāliem. Tie vadītājam ļauj pārbaudīt vairākus rādījumus, piemēram, ieslēgšanu/izslēgšanu, temperatūru, brīdinājumus, ziņojumus par stāvokli,” stāsta Markuss Olsons.

„Izmantojot šo tālvadības pulti, Volvo ir ļāvis virsbūves ražotājiem pievienot īpašas ierīces, kas vajadzīgas katram autovadītājam. ” Lai lietotu tālvadības pulti, vadītājam pat nav jāatrodas kravas automašīnā vai jāstāv tai blakus. „Vietā, kur skats netiek aizšķērsots, esmu lietojis ierīci pat 100 metru attālumā no transportlīdzekļa. Protams, pilnā noliktavā darbības rādiuss būs mazāks,” norāda Markuss Olsons.

Nebaidieties no augstuma vai ūdens

Izstrādājot aprīkojumu kravas automašīnu vadītājiem, specifikācijai ļoti piemērots ir īpašības vārds „izturīgs”. Markuss paskaidro, ko „izturīgs” nozīmē jaunajai tālvadības pultij. „Tā ir pietiekami izturīga, lai darbotos galējā temperatūrā no -40 °C līdz 85 °C. Varat nomest ierīci uz līdzenas virsmas no divu metru augstuma, un tā joprojām darbosies.”

Bet kā jaunā ierīce reaģē uz ūdeni? „Jūs nevarat ar to peldēties,” Markuss smaidot pabeidz stāstījumu, „bet jums nav jāuztraucas, Markuss Olsonskad lietojat to arī stiprā lietusgāzē.”

Mana kravas automašīna manā kabatā

„Lietotne My Truck izmaina attiecības starp mani un manu kravas automašīnu,” saka transporta risinājumu eksperts Jarko Aine (Jarkko Aine). Viņš stāsta par jauno viedtālruņa lietotni, kas autovadītājiem palīdz pārbaudīt tādus mērījumus kā degvielas, AdBlue un eļļas līmeni. Pēc Jarko Aines domām vispopulārākā būs iespēja iepriekš uzstādīt kabīnes temperatūru, ko vadītājs varēs izdarīt no jebkuras vietas. Šādā veidā sildītājs un/vai dzesētājs var sasniegt ideālo temperatūru un gaidīt autovadītāju ierodamies.

„Jūs varat to iestatīt saskaņā ar nedēļas grafiku vai lietot konkrētajā brīdī. Un Jūs pat varat to lietot, lai pārbaudītu, vai esat aizslēdzis transportlīdzekli un ieslēdzis signalizāciju, ja mēdzat to aizmirst.” Jarko Aine norāda, ka pašreiz lietotne My Truck ir pieejama iOS ierīcēm, bet pastāsta, ka plānots izveidot arī Android ierīcēm pieejamu lietotni.

Uzziniet detalizētāku informāciju par ECS4 un Work Remote

9
Tālvadības pults