Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)
Jaunie Volvo FMX priekšējie lukturi

Spilgtas ziņas!

Tagad gaisma tuneļa galā patiesi ir redzama. Jaudīgie priekšējie lukturi ir uzlaboti un raida stipru, plašu un vienmērīgu staru sevišķi lielā attālumā, padarot būvniecības darbus daudz vieglākus un drošākus.

Iepriekš parādīts, kā izskatās standarta halogēno spuldžu gaismas kūlis.

Jaudīgie Volvo FMX priekšējie lukturi

Varenā tālā gaisma

Braucot tumsā, Volvo FMX ir īpaši labs draugs. Lukturi nodrošina spēcīgu gaismas kūli, ļaujot jums ātri ieraudzīt to, kas notiek tālu priekšā uz ceļa. Un, kas ir tikpat svarīgi, citi satiksmes dalībnieki ieraudzīs jūs.

Hannas Degermanes redzamības misija – lasiet interviju šeit

Volvo FMX priekšējo lukturu aizsargi

Luktura aizsargrežģis

Nevienam nepatīk „vienacainas” kravas automašīnas – īpaši vadītājam. Tāpēc lukturu stiprinājumi ir gana izturīgi, lai pasargātu spuldzes no vibrācijām un noturētu tās vietā pat tad, ja jums gadās uzdurties kādam šķērslim. Braucot smagos būvdarbu apstākļos, ir īpaši svarīgi pasargāt priekšējo lukturu stiklus. Tāpēc mēs piedāvājam divus lukturu aizsargrežģu variantus.

Volvo FMX Bi-Xenon

Bi-Xenon

Izvēlies lukturus ar Bi-Xenon spuldzēm un izbaudi daudz spilgtāku gaismu. Tām ir arī ilgāks kalpošanas laiks nekā parastām halogēnajām spuldzēm.

Priekšējo lukturu ieslēgšana

No rītausmas līdz saulrietam. Automātiski.

Kā opcija tagad ir pieejama iespēja automātiski ieslēgt priekšējos lukturus. Tieši tāpat kā automašīnā sensors konstatē brīdi, kad nepieciešams aktivizēt tuvās gaismas, un automātiski to izdara. Tiklīdz kā apgaismojums uzlabojas, sensors automātiski pārslēdzas uz dienas gaitas gaismām.

Jaunie Volvo FMX priekšējie lukturi 
  1. Sānu virzienrādītāji
  2. Tālā gaisma
  3. Tuvā gaisma
  4. Virzienrādītājs
  5. Īpašs dienas gaitas gaismas lukturis
V burta formā izkārtotas gaismas diožu rindas parāda, ka tuvojas Volvo.