Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)
Volvo FMX priekšpuse

Kā buferis var ietekmēt Jūsu darbspējas laiku?

Šaurajos, tumšajos raktuvju un grants bedru ceļa posmos ir viegli kaut kur ietriekties un sabojāt kravas automašīnu. Tāpēc priekšējiem lukturiem jābūt pasargātiem. Nekas nedrīkst sabojāt kartera vāku. Buferiem jāiztur skarbi apstākļi. Ja gadās kāda sadursme, Jums nav jāved kravas automašīna uz darbnīcu. Vienkārši turpiniet darbu, it kā nekas nebūtu noticis. Mēs zinām, ka darbspējas laikam ir liela nozīme.

  Izlasiet stāstu par uzlaboto izturību

Volvo galvenais virsbūvju dizainers stāsta, kāpēc tas izskatās šādi


The sturdy bumper

Izturīgais buferis

Tas ir izgatavots no tērauda, sastāv no trim daļām, un tā stiprinājumi ir redzami un viegli atverami. Tas atvieglo bojātās detaļas nomaiņu. Tāpēc, ja gadās iebraukt akmeņu kaudzē, – nekas sevišķs. Iespējams, jūs nekādus bojājumus uz bufera pat nepamanīsiet. Tas ir tāpēc, ka tērauda buferis ir pārklāts ar biezu polipropilēna kārtu, kas pēc bojājuma atgūst sākotnējo formu.

Volvo FMX priekšējā drošības konstrukcija

Priekšējā drošības konstrukcija

Visa priekšējā apakšējā daļa veido kastes formu. Katra tās daļa mijiedarbojas ar citām, padarot konstrukciju ļoti izturīgu, bet vienlaikus elastīgu sadursmē ar vieglo automašīnu. Mēs Volvo ražotnē esam pakļāvuši šo kravas automašīnu daudz smagākiem pārbaudījumiem, nekā jūs to jebkad darīsiet. Tagad mēs esam pārliecināti, ka šī ir izturīgākā priekšpuse visā kravas autobūves nozarē.

Volvo FMX aizsargplāksne

Aizsargplāksne

Šī pasargājošā plāksne zem dzinēja ir sava nosaukuma vērta. Tā ir 3 mm bieza un aizsargā ne tikai eļļas vāceli, bet arī šļūtenes un dzesētāju. Viss, kas, braucot bezceļa apstākļos, var tikt viegli sabojāts, ir pasargāts pat tad, ja braucat atpakaļgaitā.

Aizsargplāksnei ir arī cita priekšrocība – ja braucat ļoti putekļainā vidē, tā mazina putekļu virpuļus zem kravas automašīnas.