Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)

Plakans vēders? Vismaz kravas
automašīnai tāds ir

Salīdzinot ar tradicionālo lokšņu atsperu balstiekārtu, pneimatiskā balstiekārta nodrošina dažādas priekšrocības. Tā nodrošina vienmērīgāku braukšanu neatkarīgi no ceļa apstākļiem; tādējādi tiek saudzēta kravas automašīna, krava un – pats galvenais – automašīnas vadītājs. Mēs piedāvājam aizmugurējo pneimatisko balstiekārtu, kas ir īpaši izstrādāta būvdarbu kravas automašīnu vajadzībām; tā nodrošina lielu klīrensu (vismaz 300 mm) un ir pietiekami izturīga, braucot pa nelīdzenu apvidu.

Tagad tā ir pieejama kravas automašīnām ar priekšējo dzenošo tiltu (4×4, 6×6, 8×6 un 10×6) izmantošanai sarežģītākajos braukšanas apstākļos.

Uzziniet, kam paredzēta īpaši izstrādātā pneimobalstiekārta


GRAS-G2 pneimobalstiekārta ar augstu klīrensu


Optimizēta aizmugurējā tilta slodze

Labāka saķere un lielāks vidējais ātrums

Pneimobalstiekārta optimizē slodzi katram aizmugures tiltam, tādējādi uzlabojot saķeri. Ja vajadzīgs, autovadītājs var noregulēt tiltu slodzi, šādi uzlabojot saķeri. Pneimobalstiekārta mazina kravas automašīnas vibrācijas, padarot autovadīšanu ērtāku (sevišķi tad, kad braucat bez kravas). Tas arī uzlabo vidējā ātruma rādītāju.

Priekšējam dzenošajam tiltam

Grūtākajiem autovadīšanas apstākļiem

Līdz pat nesenai pagātnei vienīgā izvēle, braucot pa tiešām nelīdzenu apvidu, bija lokšņu atsperu balstiekārta. Tomēr tagad tā vairs nav. Mūsu pneimatiskā balstiekārta tagad ir pieejama pilnpiedziņas konfigurācijām (4×4 un 6×6), kā arī citām kravas automašīnām ar priekšējo dzenošo tiltu (8×6 un 10×6).

Stabilizatori pa vidu starp tiltiem

Stabilizatori pa vidu starp tiltiem

Šķērssvārstību stabilizatora novietojums ļauj pasargāt šasiju no vērpes spēka un uzlabot pretapgāšanās stabilitāti. Arī tas palīdz paaugstināt klīrensu.

Gaisa spilveni virs tilta

Gaisa spilveni piestiprināti virs tilta

Gaisa spilveni ir labāk pasargāti un to jaunais novietojums palīdz paaugstināt klīrensu. Tāpat kā visas pārējās sastāvdaļas.

Pneimobalstiekārta riepas gabarītu ietvaros

Pneimobalstiekārta

Pneimobalstiekārta sniedz izcilu braukšanas komfortu, kā arī ļauj regulēt klīrensu. Neviena no balstiekārtas sastāvdaļām nav izvirzīta ārpus riepu nodalījuma (315/80R22.5 riepas). Tādējādi var vieglāk pielāgot šasiju, piemēram, asfalta ieklājējiem vai pašizgāzējiem.


Pieejamās konfigurācijas

Tips Tilti Tilta/dubulttilta slodze Reduktors Aiz/pirms dzenošās ass novietoti papildtilti
Viens tilts
RAD-G2 4×2, 4×4 13 t Galvenais pārvads/riteņu reduktori
Tandēma
RADD-G2 6×4, 6×6, 8×4, 8×6 21/23/26 t Galvenais pārvads/riteņu reduktori
Tridem
RADDT-G2 8×4, 10×4, 10×6 27/33/36 t Galvenais pārvads/riteņu reduktori Papildtilts aiz dzenošā tilta (piestūrējams)