Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)
Volvo atbalsts

Mēs sniegsim Jums atbalstu vienmēr, un visur!

Mēs daudzējādi varam palīdzēt jums veikt savu ikdienas darbu, padarot to vieglāku, drošāku un, iespējams, arī jautrāku.Atbalsts Jūsu ikdienas darbā


Autovadītāju apmācība. Transporta pakalpojumi būvniecībā

Autovadītāju apmācība - Transporta pakalpojumi būvniecībā
Īpašs pakalpojums tieši Volvo FMX: Autovadītāju profesionālā apmācība: darbs būvniecībā. Tas ir vienas dienas teorētiskais kurss par personiskās drošības pasākumiem un veidiem, kā efektīvi strādāt un novērst riskus. Iekļautas arī bezceļa autovadīšanas tehnikas, lai palīdzētu izvairīties no negadījumiem vai iestrēgšanas, un pamācības, kā rīkoties, ja tie tomēr notiek.
Kursā iekļauta arī informācija par transportlīdzekļa iespējām – braukšanu bezceļa apstākļos, dažādām virsbūvēm un jaudas noņemšanas kārbas lietojumu. Tāpat varēsiet iemācīties, kā pilnvērtīgi izmantot tādas sistēmas kā I-Shift un pilnpiedziņa.

Lasiet vairāk par Volvo Trucks autovadītāju profesionālo prasmju pilnveidošanas programmu.

Degvielas pārvaldības instruktori

Degvielas informācija
Nodrošina jums piekļuvi mūsu degvielas patēriņa pārraudzības instruktoriem – kvalificētiem ekspertiem degvielas patēriņa samazināšanas jomā. Katru mēnesi viņi nosūtīs jums pilnīgus degvielas patēriņa pārskatus ar individuāliem ieteikumiem patēriņa samazināšanai. Plašākus ieteikumus iespējams saņemt, sazinoties ar īpašu palīdzības dienestu vai reģistrējoties vietnē, lai gūtu iedvesmu un atrastu praktiskus padomus.

Kā Volvo Trucks var man palīdzēt ietaupīt degvielu? Lasiet vairāk šeit.

Dynafleet lietotne

Dynafleet lietotne
Šī lietotne jūtami atvieglo autovadītāja darbu, un, cerams, padara to mazliet aizraujošāku. Varat piekļūt saviem degvielas izmantošanas efektivitātes datiem, salīdzināt tos ar citiem, kā arī aplūkot autovadīšanas laikus un ievērojamākos objektus kartē. Varat arī salīdzināt savu veiktspēju ar saviem kolēģiem. Lietotne ir pieejama viedtālrunim vai planšetdatoram.

Volvo FMX Work remote tālvadības pults

Work Remote tālvadības pults
Volvo elektroniski vadāmā balstiekārta (ECS) uzlabo braukšanas komfortu un nodrošina kravas saglabājamību brauciena laikā. ECS4 ir sistēmas jaunākā versija, kas piedāvā plašākas iespējas, piemēram, iespēju darbu veikšanas laikā izmantot distances vadību (Work Remote). Jūs tagad pilnībā kontrolējat transportlīdzekļa augstumu, aprīkojumu (piemēram, jūgvārpstas) un virsbūves funkcijas. Work Remote ir arī slodzes indikators. Jūs varat pilnībā vadīt darbu izpildi neatkarīgi no tā, vai sēžat pie stūres vai staigājat ap kravas automašīnu.Atbalsts Jūsu kravas automašīnai


Drošs dīleru tīkls

1100 servisa centri – gatavi palīdzēt Jums jebkur!
Jums kā Volvo klientam ir pieejams mūsu visaptverošais servisa tīkls, kura kvalificētais personāls vienmēr ir gatavs jums palīdzēt. Eiropā vien mums ir 1100 servisa centri. Tādēļ pat tad, ja jūs būsiet tālu prom no mājām, jums palīdzība tālu nebūs jāmeklē.

Tuvāko servisa centru atrodiet šeit.

Volvo Palīdzības dienests

Nepieciešama palīdzība? Vienkārši nospiediet pogu
Neplānota apstāšanās nepazīstamā apvidū? Volvo Action Service (Volvo palīdzības dienests) ir tikai pogas spiediena attālumā. VAS zvanu centrs savienos jūs ar operatoru, kurš ar jums sazināsies dzimtajā valodā (valoda tiek noteikta pēc digitālajā tahogrāfā ievietotās vadītāja kartes datiem). Kad būsit sazinājies ar operatoru, pakalpojuma saņemšana notiks ātri un precīzi, jo ir zināms transportlīdzekļa identifikācijas numurs, atrašanās vieta un iespējamie diagnostikas problēmu kodi.

Volvo FMX jaunā tehnisko apkopju plānošana

Jaunā tehnisko apkopju plānošana. Viens solis uz priekšu.
Pateicoties telemātikas izstrādnēm, servisa centrs var piekļūt tādai informācijai kā dzinēja parametri, nobraukums, degvielas patēriņš, aktīvie problēmu kodi, braukšanas apstākļi un svarīgāko sastāvdaļu (bremžu kluču, sajūga, akumulatora, gaisa žāvētāja u. c.) stāvoklis. Tas nozīmē, ka mēs varam jūs savlaicīgi brīdināt, pirms vēl radusies neplānota dīkstāve. Bet vissvarīgākais ir tas, ka mums jau būs pilnīga informācija brīdī, kad jūs ieradīsieties servisa centrā. Tāpēc automobilis būs gatavs darbam ātrāk, nekā jūs domājāt. Jaunā tehnisko apkopju plānošana ir pieejama kā papildiespēja kopā ar jauno Volvo Zelta servisa līgumu.

Funkcijas tiešsaistē

Funkcijas tiešsaistē. Jūsu mobilais tehniķis.
Dažu iemeslu dēļ nemaz nevajadzētu apmeklēt servisa centru. Un tagad tas arī nav jādara. Izmantojot tiešsaistes funkcijas, servisa centra tehniķis var ”piekļūt” jūsu transportlīdzeklim no attāluma, lai kalibrētu uz displeja norādāmo degvielas patēriņu, degvielas tvertnes izmērus (ja jūs būsiet uzstādījis papildu tvertnes) vai jūsu izvēlēto ātruma robežu. Ir pat iespējams no attāluma aktivizēt slodzes indikatora lietošanu. Jums tikai īslaicīgi jāapstājas ceļa malā. Nekad iepriekš nav bijis iespējams pakalpojumus veikt tik ātri. Funkcijas tiešsaistē ir papildiespēja, kas pieejama kopā ar jauno Volvo Zelta servisa līgumu.


Atbalsts Jūsu uzņēmumam


Volvo Premium noma

Volvo Premium noma
Dažkārt ir izdevīgāk nebūt savas kravas automašīnas īpašniekam. Volvo Premium nomas līgums jums ļauj izvēlēties jūsu vajadzībām vispiemērotāko risinājumu, jo tas var iekļaut finansējumu, ceļa nodokli, apdrošināšanu, remonta un apkopes izmaksas un pat riepu nomaiņu.
Jums būs pieejamas fiksētas un paredzamas izmaksas, kas palīdzēs precīzi plānot budžetu, uzlabot naudas plūsmu un samazināt kapitālieguldījumus.

Lasiet šeit par visiem mūsu finanšu risinājumiem.