Volvo FMX

Volvo FMX – mūsdienīga būvniecības kravas automašīna, kas bagātīgi aprīkota ar jauniem tehniskajiem risinājumiem un novatoriskām ierīcēm.

4×2, 4×4, 6×2, 6×4, 6×6, 8×2, 8×4, 8×6, 10×4 vai 10×6

D11 vai D13 (no 330 līdz 540 Zs)
„Jo vairāk to lieto, jo labāk tā izskatās!”

Jaunais Volvo FMX izskatās daudz spēcīgāks, jo pati kravas automašīna ir kļuvusi spēcīgāka. Varētu teikt, ka dizains ir ļoti atklāts – tas parāda transportlīdzekli tieši tādu, kāds tas ir: īpaši izturīgs un ilgtspējīgs aprīkojuma elements.

Asoks Georgs ir atbildīgs par Volvo Trucks virsbūves dizainu. Viņa talants ir atainot Volvo zīmolu vizuāli.

„Volvo FMX ir būvdarbiem paredzēta kravas automašīna, kas Volvo īpašajā stilā atspoguļo stingrību un izturību. Tas lieliski iederas karjerā vai raktuvēs. Taču vienlaikus tā dizains ir arī izsmalcināts – Volvo FMX neizskatītos nevietā arī lidostā vai pilsētā starp cilvēkiem. Tieši šī īpašā stingrība padara to uzticīgu savam zīmolam.”

Mēs atmetām visu, kas nepievieno vērtību

Kā tad īsti ir?

„Tajā ir visi pazīstamie FMX elementi; tie ir tikai pastiprināti un uzlaboti. Aizsargstienis ir stingrāks un lielāks, tas pats attiecas arī uz stūru buferiem, kuriem tagad ir tādi paši atsegti stiprinājumi ērtākai nomaiņai. Centrālā vilkšanas ierīce vairs nav nosegta ar plastmasas paneļiem, un priekšējie lukturi ir novietoti augstāk, tādējādi samazinot bojājumu risku.”

Volvo FMX stūru buferi

Neslēpt, bet pilnveidot

Visi atsegtie stiprinājumi ir arī atbilstoši izstrādāti. To nosaka Volvo filozofija par vērtības pievienošanu funkcionalitātei. Ja kāds no pamatīgajiem stūru buferiem vai šasijas paneļiem ir jānomaina, to tagad var paveikt ļoti ātri un ērti. Starp citiem vizuālajiem uzlabojumiem var minēt lielāku emblēmu un slīpsvītras reljefu. Kā tas viss ietekmēs darbu būvlaukumā?

Radīts darbam

„Volvo FMX transportlīdzekļus vada profesionāļi. Viņi novērtē detaļas, kas ikdienas situācijās palīdz darbu veikt labāk. Šī dizaina stingrība ļaus viņiem padarīt vairāk un bez liekas kavēšanās. Laukumā transportlīdzeklis, protams, kļūs netīrs un gūs sīkus bojājumus. Taču, manuprāt, tas tikai vairos šīs kravas automašīnas pievilcību. Gluži kā ar džinsu biksēm – jo vairāk tās valkā, jo labāk tās izskatās.”

Asoks Georgs

Arvien augstāk

Ieraugot transportlīdzekli klātienē, tas atstāj spēcīgu iespaidu. Kabīnes priekšējā apakšējā daļa atrodas par 40 milimetriem augstāk, un priekšējā aizsargplāksne uzsver uzlaboto klīrensu. Tāpat kā pārējām jaunajām Volvo automašīnām, jaunie priekšējie lukturi ietver labi pazīstamos V veida LED lukturus, taču neparastā un kompaktākā veidā.

Atvadvārdi

Pirms dodamies prom, Asoks Georgs vēl sniedz pēdējo komentāru.

„Radot pirmo FMX, mēs izveidojām dizaina ikonu būvdarbu segmentā. Tagad – tikai trīs gadus vēlāk – mēs paceļam latiņu vēl augstāk. Jau atkal – mēs ieviešam jaunus noteikumus.”

Apskatiet īstas būvniecības kravas automašīnas nianses šeit

1
Dizains