Volvo Trucks. Driving Progress

Transporto sprendimai

„Volvo Trucks" yra antrasis pagal dydį sunkiasvorių sunkvežimių gamintojas pasaulyje; daugiau nei 95% transporto priemonių gaminama virš 16 t svorio kategorijoje. „Volvo" sunkvežimiai parduodami ir prižiūrimi daugiau nei 140-yje pasaulio šalių.

Kompanijos verslo strategija yra orientuota į vežėjų poreikius, ją padeda įgyvendinti daugiau nei 2 300 prekybos atstovų ir serviso centrų. Transporto sprendimai, kuriuos „Volvo Trucks" siūlo vežėjams, yra sunkvežimiai, servisas ir įvairios paslaugos.

„Volvo Trucks" yra pasaulinė kompanija, kuriai priklauso aštuonios gamyklos, o dar devyniose gamyba vyksta bendradarbiaujant su vietinėmis kompanijomis. Apie 95% gamybos pajėgumų sutelkta Švedijoje, Belgijoje, Brazilijoje ir JAV.
Tiek gamyboje, tiek pardavimų ir serviso grandyse „Volvo Trucks" remiasi pagrindinėmis vertybėmis: kokybe, saugumu ir aplinkosauga. Kompanija, kurioje dirba 17 tūkst. darbuotojų, siekia viršyti vežėjų ir vairuotojų lūkesčius ir būti patraukliu darbdaviu. 

Čia galite sužinoti apie „Volvo Trucks" požiūrį į saugumą, kokybę ir aplinkosaugą - šios vertybės yra tikrasis kompanijos siūlomų sprendimų transportui pagrindas. Taip pat galite sužinoti, ar skiltyje „Karjera" yra jums tinkamas darbo pasiūlymas. 

Įgaliotoji „Volvo Trucks" atstovė Lietuvoje yra UAB „Volvo Lietuva". „Volvo" sunkvežimių centrai įsikūrę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Mūsų veikla: „Volvo" sunkvežimių pardavimas, sunkvežimių techninė priežiūra ir remontas, sunkvežimių dalys bei kitos paslaugos.