Automatinė klimato kontrolės sistema

Bandymai rodo, kad kai temperatūra yra per aukšta, vairuotojai greičiau klysta ir neteisingai vertina situaciją. Kitaip sakant, klimatas turi didžiulį poveikį vairuotojo darbo efektyvumui ir saugumui.

Tačiau norint vairuotojo kabinoje sukurti optimaliai gerą klimatą, nepakanka vien tik standartinės klimato įrangos - ventiliatoriaus ir šildytuvo ar aušintuvo. Būtent todėl savo sunkvežimiams mes sukūrėme Volvo elektroninės klimato kontrolės (ECC), pirmąją tokios rūšies, sistemą.

Turint ECC, tereikia nustatyti temperatūros kontrolės rankenėlę ties norimu temperatūros lygiu, ir sistema automatiškai pasirūpins visais kitais dalykais.

ECC yra ypač moderni sistema, kuri stebi temperatūrą vairuotojo kabinoje ir lauke, garintuvo temperatūrą, transporto priemonės variklio apsisukimų skaičių per minutę ir keletą kitų parametrų. Sistemos termostatas reguliuoja temperatūrą kabinoje, oro paskirstymą, oro srautą ir atitinkamai šviežio oro įsiurbimą.
 
Kitaip sakant, kabinos klimato kontrolė visada priklauso nuo jūsų. Automatinį režimą lengva ir įjungti, ir išjungti - tereikia paspausti mygtuką.