Our philosphy

Svarbus kiekvienas lašas

Mažinant sąnaudas po procentą ar po kelis procentus, galiausiai pavyksta sutaupyti tikrai nemažai. Tokia yra mūsų filosofija. Nuolat stengiamės mažinti sąnaudas ir ieškome naujų būdų pasiekti, kad mūsų sunkvežimiai įveiktų didesnius atstumus su mažiau degalų ir paliktų mažesnį pėdsaką aplinkoje. Dėl šio praktiško požiūrio mes tapome savo srities lyderiais. Mūsų 13 l darbo tūrio dyzelinis variklis ir naujausia „I-Shift“ pavarų dėžė yra našiausi jėgos agregatai visoje pramonėje. Ir tai tik pradžia.

Mes pamažu atsisakome tradicinių degalų. Degalų sąnaudas mažiname po vieną procentą per metus – gali pasirodyti, kad tai nedaug, tačiau tai yra tikras ir ilgalaikis įsipareigojimas. Naudodami turimus išteklius didiname savo dyzelinių variklių ekonomiškumą arba ieškome alternatyvių degalų naudojimo sprendimų.

Graph Kasmet degalų sąnaudos sumažėja 1 %.

every drop counts

Mūsų filosofija pamažu, tačiau užtikrintai duoda vaisių. Iš tiesų per pastaruosius 20 metų „Volvo“ 20 % sumažino sunkvežimių degalų sąnaudas ir CO2 emisiją. Jau netolimoje ateityje keliuose pasirodys perspektyvūs alternatyviais degalais varomi sunkvežimiai.

Taip pat įsitikinome, kad aplinkos apsaugos poreikiai visiškai atitinka vežėjų interesus. Pavyzdžiui, jei degalams skiriate trečdalį savo veiklos išlaidų, tuomet tereikia tik šiek tiek sumažinti degalų sąnaudas, ir jūsų pelningumas labai padidės.

Aplinką tausojantys sunkvežimių vairavimo metodai taip pat padeda mažinti veiklos sąnaudas. Be to, iš esmės sumažinę savo dyzelinių variklių anglies dvideginio, azoto oksidų ir kietųjų dalelių emisiją, įgijome didžiulį pranašumą prieš konkurentus. Jį įgijo ne tik „Volvo“, bet ir mūsų sunkvežimius vairuojantys vežėjai, ir klientai, kurių prekės gabenamos tais sunkvežimiais.

Per artimiausius 10 metų ketiname dar 10 % sumažinti degalų sąnaudas. Dažnai našumą didiname nedideliais patobulinimais, o kartais diegiame visiškas naujoves, tokias kaip mūsų metano dyzelino technologija ar galbūt DME. Ir toliau taip dirbsime tiek ilgai, kiek reikės, kad tarša sumažėtų iki minimumo, transportas neišskirtų anglies dvideginio ir nebūtume priklausomi nuo iškastinio kuro.

Net ir tada kiekvienas lašas bus svarbus.