Žiemos pasiūlymai
.

Ar esate gerai pasiruošę?

Pasinaudokite specialiais žiemos pasiūlymais „Volvo Trucks" dalims ir paslaugoms įsigyti.
Užsitikrinkite, kad jūsų verslas neužšaltų ir per didžiausius speigus.


Akumuliatoriai

170 Ah akumuliatorius
569 Lt / 164,79 EUR

225 Ah
 akumuliatorius
659 Lt / 190,86 EUR

AkumuliatoriusKuo akumuliatoriai ilgiau naudojami ir kuo labiau apkraunami, tuo greičiau jie praranda primines savybes. Įsigykite naują akumuliatorių ir tinkamai juo rūpinkitės eksploatacijos metu: išjunkite energiją vartojančius nereikalingus įrenginius, poilsio metu naudokite stovėjimo režimą, o kartą per tris savaites akumuliatorius visiškai įkraukite įkrovikliu.


Kabinos autonominio šildytuvo dalys

-30 % dalims.

Darbas
100 Lt/val.
28,96 EUR/val.

Autonominis Kai autonominis šildytuvas tinkamai veikia, vairuotojas džiaugiasi šiluma kabinoje, puikiu matomumu ir nepatiria pavojingo langų aprasojimo ar užšalimo iš vidaus. Sušalęs ir mieguistas vairuotojas daug lėčiau reaguoja į situaciją kelyje. Jei kabinoje bus šilta ir malonu, vairuotojas daug geriau ir saugiau atliks jam patikėtą darbą.


Valytuvai

Valytuvams
-30 %

Valytuvas Neatidėliokite stiklų valytuvų keitimo ir nelaukite, kol jie nebegalės gerai nuvalyti stiklo. Netvarkingi valytuvai stipriai sumažina matomumą, braižo stiklą ir trukdo saugiai važiuoti.Valytuvų guma susidėvi dėl ilgalaikio tiesioginių saulės spindulių poveikio, blogų orų, nešvarumų ir staigių temperatūros svyravimų. Valytuvus keiskite vieną ar du kartus per metus.

Kartu su valytuvais rekomenduojame įsigyti ir žieminio langų plovimo skysčio.


LED dienos žibintai

470 Lt / 136,12 EUR
su montavimu

LED Dieniniai LED žibintai ženkliai padidina sunkvežimio matomumą kitiems eismo dalyviams ir naudojami šviesiu paros metu suvartoja mažiau energijos. Įsigydami LED dieninius žibintus taip pat sumažinsite išlaidas sunkvežimio priežiūrai dėl ilgesnio kaitrinių arba Xenon lempučių tarnavimo laiko.NUOSTATOS

Kainos nurodytos be PVM ir galioja montuojant dalis „Volvo Lietuva" serviso centruose 2014 m. lapkričio 3 d. - 2015 m. kovo 31 d.

UAB „Volvo Lietuva" pasilieka teisę keisti akcijos sąlygas ir kainas be išankstinio perspėjimo.

 

2 metų garantija dalims

„Volvo Lietuva“ serviso centruose įsigytoms ir sumontuotoms originalioms „Volvo“ dalims pirmaisiais metais yra taikoma tarptautinė 1-erių metų gamyklinė garantija, o jai pasibaigus – pratęsta antrųjų metų garantija (išskyrus natūraliai besidėvinčias atsargines dalis). Antrųjų metu garantija galioja tik Lietuvos teritorijoje.