Geriausia pagalba blogiausiose situacijose

Sunkvežimis gali neplanuotai sustoti arba sugesti bet kur ir bet kada. "Volvo Action Service" avarinės pagalbos tarnyba mažina tokią riziką, ištisą parą teikdama sunkvežimių remonto ir kitas paslaugas.

Visapusiškas sunkvežimių aptarnavimas
Naudodamasi efektyviu mūsų ryšių tinklu, kurį sudaro daugiau nei 1000 "Volvo" prekybos atstovų ir tiekėjų visoje Europoje, "Volvo Action Service" avarinė tarnyba suteiks Jums pagalbą iš esmės visais su sunkvežimiu susijusiais klausimais, nepriklausomai nuo jo modelio. Be variklio ir jėgos agregato gedimų, taisome sunkvežimio kėbulo, priekabos, šaldymo arba šildymo įrenginių, padangų ir kitokius gedimus.

Pagalba, kuri sugrąžins Jūsų sunkvežimį į kelią
Kai Jūsų transporto priemonės arba priekabos neįmanoma sutaisyti laiku ir todėl Jūs negalite laiku įvykdyti savo verslo įsipareigojimų, "Volvo Action Service" tarnyba gali parūpinti nuomojamą agregatą arba priekabą, kad krovinio gabenimas nesustotų. Jeigu Jūsų vairuotojui kiltų problemų su valdžios institucijomis, "Volvo Action Service" tarnyba gali surasti teisininką.

 

"Volvo Action Service" teikia skubią finansinę pagalbą, jeigu Jūsų vairuotojas patyrė nenumatytų išlaidų, pritrūko pinigų ir yra priverstas grįžti į tėvynę ar palikti transporto priemonę dėl jos gedimo arba ligos.

Trumpai tariant, jeigu Jūsų sunkvežimis netikėtai sustojo, skambinkite "Volvo Action Service" tarnybai. Greitai Jūs vėl būsite kelyje.