„Volvo“ mėlynoji sutartis

Mėlynoji padeda miegoti naktį.

Pasirašius „Volvo“ mėlynąją sutartį, bus atlikta visa prevencinė techninė priežiūra, taip pat bus pasirūpinta sutartu sunkvežimio serviso planu. Tai pagerina eksploatacinę parengtį ir leidžia pelningiau vykdyti verslą.

Suplanuota prastova

Suplanuota prastova reiškia geresnę eksploatacinę parengtį

Drauge su jumis planuojame visą sunkvežimio priežiūrą ir remontą. Tai užtikrina, kad sunkvežimį bus galima pristatyti, kai to norima, vykdant pažadus klientams ir efektyviau valdant verslą.

Mūsų technikai yra geriausi

Mūsų technikai yra geriausi

Norėdami užtikrinti, kad sunkvežimis visuomet bus geros būklės, visuomet naudojamės sertifikuotų technikų, visapusiškai išmanančių naujausias technologijas, įskaitant sudėtingą elektroniką, paslaugomis. Jie naudoja tik originalias „Volvo“ dalis ir turi visus specialiuosius įrankius ir dalis, kurių reikia norint puikiai ir greitai atlikti darbą.

Priežiūros paslaugos reikiamu metu

Servisą atliekame visuomet reikiamu metu

Laikantis serviso plano, kuriame nurodytos sutartos datos, palaikoma geriausia transporto priemonės būklė. Paskambiname jums dėl serviso ir atliekame visus reikiamus darbus, užtikrindami sunkvežimio eksploatacinę parengtį ir funkcionalumą. Įprastai dirbame jums nedirbant, kad nenutrūktų jūsų darbai – prireikus sutvarkyti ką nors netikėto, viską atliksime punktualiai.

Taupykite laiką, pastangas ir pinigus

Taupykite laiką, pastangas ir pinigus

Sutarties laikas ir apimtis yra pritaikyti jums, kad sutrumpėtų serviso laikas ir reikėtų mažiau pastangų. Be to, jūs iš anksto žinote visus techninės priežiūros ir serviso kaštus, todėl pagerėja kontrolė. Galiausiai, bendrosios naudojimosi išlaidos yra mažesnės dėl sklandžiai dirbančio sunkvežimio su vos keliomis neplanuotomis prastovomis.

Ar norite gauti patarimų, kuri serviso sutartis jums tinka geriausiai? Susisiekite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu.