„Volvo“ sidabrinė sutartis

Sidabrinė sutartis pašalina brangių netikėtumų riziką.

Pasirašius „Volvo“ sidabrinę sutartį, bus atlikta visa prevencinė techninė priežiūra, taip pat bus pasirūpinta sunkvežimio serviso planu – įskaitant visus jėgos agregatų remonto darbus. Galėsite vykdyti verslą sklandžiai ir išvengti nelaukto bei brangaus remonto kaštų.

Įskaičiuojami jėgos agregatai

Nesijaudinkite – jėgos agregatai įskaičiuoti

Turėdami „Volvo“ sidabrinę sutartį galite atsipalaiduoti. Įskaičiuotos ir jėgos agregatų sudedamosios dalys, ir remontas – tai padės išvengti labai brangių netikėtumų.

Geriausi technikai

Naudojamės tik geriausių technikų paslaugomis

Norėdami užtikrinti, kad sunkvežimis visuomet bus geriausios formos, visuomet naudojamės sertifikuotų technikų, visapusiškai išmanančių naujausias technologijas, įskaitant sudėtingą elektroniką, paslaugomis. Jie naudoja tik originalias „Volvo“ dalis ir turi visus specialiuosius įrankius ir dalis, kurių reikia norint puikiai ir greitai atlikti darbą.

Priežiūros paslaugos reikiamu metu

Visuomet servisą atliekame reikiamu metu

Laikantis serviso plano, kuriame nurodytos sutartos datos, palaikoma geriausia transporto priemonės būklė. Paskambiname jums dėl serviso ir atliekame visus reikiamus darbus, užtikrindami sunkvežimio eksploatacinę parengtį ir funkcionalumą. Įprastai dirbame jums nedirbant, kad nenutrūktų jūsų darbai – prireikus sutvarkyti ką nors netikėto, viską atliksime punktualiai.

Palaikome geriausią sunkvežimio būklę

Palaikome geriausią sunkvežimio būklę

Visos paslaugos ir remonto darbai atliekami atsižvelgiant į vykdomą veiklą. Tokiu būdu suplanavus prastovą, sunkvežimis galės vykdyti darbus, kai to reikia. Tai leidžia laikytis pažadų ir pelningiau vykdyti verslą.

Taupykite laiką, pastangas ir pinigus

Taupykite laiką, pastangas ir pinigus

Tiek sutarties laikas, tiek apimtis yra specialiai pritaikyti jums. Vadinasi, sprendžiant serviso problemas, reikia mažiau laiko ir pastangų. Be to, jūs iš anksto žinote visus techninės priežiūros, serviso ir jėgos agregatų remonto kaštus, todėl pagerėja kontrolė. Galiausiai bendrosios naudojimosi išlaidos yra mažesnės dėl sklandžiai dirbančio sunkvežimio ir vos kelių neplanuotų prastovų.

Ar norite gauti patarimų, kuri serviso sutartis jums tinka geriausiai? Susisiekite su vietiniu „Volvo Trucks“ prekybos atstovu.