Nauja Auksinė „Volvo“ sutartis.
Mes žadame šimtaprocentinę eksploatacinę parengtį.

Kiekvienam vežėjui be galo svarbu užtikrinti kuo ilgesnį eksploatacinės parengties laiką. Todėl „Volvo“ sunkvežimiai sukonstruoti taip, kad būtų patvarūs ir kelyje jūs nepatirtumėte nemalonių staigmenų.

Pristatydami naująją Auksinę „Volvo“ sutartį, mes šia linkme žengiame dar vieną žingsnį: jums pažadame, kad sunkvežimiu galėsite naudotis visada, kada jo prireiks.

Tokį pažadą jums galime duoti dėl to, jog įdiegėme naująją telematikos sąsają (TGW), serviso centras gali užmegzti ryšį su bet kurioje vietoje esančiu sunkvežimiu.

Be to, į TGW įtraukta visiškai nauja „VAS On Call“ paslauga.

Skaitykite pasakojimą apie šimtaprocentinę eksploatacinę parengtį

Nauja Auksinė „Volvo“ sutartis
Profilaktinė techninė priežiūra
Remontas
Būsimos techninės priežiūros planavimas
„Features Online“
Eksploatacinės parengties pažadas


Šimtaprocentinės eksploatacinės parengties pažadas

Mūsų pažadas: 100 % eksploatacinė parengtis.

Nė vienas sunkvežimis nekainuoja taip brangiai, kaip tas, kuris stovi be darbo. Jei sudarysite naują Auksinę sutartį, mes įsipareigosime užtikrinti 100 % eksploatacinę parengtį. Tai reiškia, kad sunkvežimiu galėsite naudotis visada, kada jo prireiks. Jei savo pažado neįvykdytume, pavyzdžiui, įvykus gedimui, mes jums kompensuosime.

Kodėl „Volvo“ nebijo dalinti pažadus – ką apie tai sako kūrėjai

„Features Online“. Jūsų bevielis technikas

„Features Online“.
Jūsų bevielis technikas.

Yra remonto darbų, dėl kurių nebūtina vykti į serviso centrą. O dabar nereikia. Jei pasirinksite „Features Online“, serviso centro technikas bevieliu būdu prisijungs prie jūsų sunkvežimio ir sukalibruos ekrane pateikiamas degalų sąnaudas, degalų bako dydį (jei įrengėte papildomų bakų) ir jūsų pageidaujamą didžiausią leistiną greitį kelyje. Nuotoliniu būdu netgi galima įjungti apkrovos indikatoriaus funkciją. Jums tereikės tik trumpam sustoti pakelėje. Dar niekad anksčiau serviso centro paslaugos nebuvo teikiamos taip greitai.

Būsimos „Techninės priežiūros planavimas“

Būsimos techninės priežiūros planavimas. Apsisaugokite nuo netikėtumų.

Jei yra įdiegta telematinė sąsaja, serviso centras gali gauti įvairios informacijos apie, pvz., variklio duomenis, ridą, degalų sąnaudas, diagnostinius klaidų kodus, vairavimo sąlygas ir pagrindinių komponentų (stabdžių trinkelių, sankabos, akumuliatorių baterijų, oro džiovintuvo ir t. t.) būklę. Tai reiškia, kad mes jus galime laiku įspėti, jog užkirstumėte kelią neplanuotai prastovai. Tačiau svarbiausia yra tai, jog prieš jums atvykstant į serviso centrą mes būsime visiškai pasiruošę. Todėl sutaisytas sunkvežimis netrukus bus grąžintas jums ir jūs galėsite tęsti kelionę.

„Volvo Action Service“ mygtukas

Reikia pagalbos? Tiesiog paspauskite mygtuką.

Sunkvežimis staiga sugedo tolimame užkampyje? „Volvo Action Service“ tarnybą išsikviesite vienu mygtuko paspaudimu. „VAS On Call“ jus automatiškai sujungs su operatoriumi, kalbančiu jūsų gimtąja kalba (ji bus nustatoma pagal tai, kokiai šaliai priklauso į skaitmeninį tachografą įstatyta kortelė). Kai prisijungsite, serviso pagalba bus teikiama greitai ir tiksliai, nes tarnybos darbuotojai jau žinos jūsų sunkvežimio identifikacinį kodą, jūsų buvimo vietą ir galimus diagnostinius klaidų kodus.

„Volvo“ serviso centro ženklas

1 100 serviso centrų
– pasiruošę jums padėti visur, kur tik bebūtumėte.

Jūs, kaip „Volvo“ klientas, galite naudotis plačiu mūsų serviso centrų tinklu, kuriame dirbantys aukštos kvalifikacijos specialistai visada pasiruošę jums padėti. Vien tik Europoje mes turime virš 1 100 įvairiose šalyse veikiančių serviso centrų. Taigi, net jei esate toli nuo namų, pagalba visada bus netoli.

Artimiausio serviso centro ieškokite čia