Kaip tai veikia

Visiškai sukomplektuota sistema – bet kokiam sunkvežimiui

„Dynafleet“ sistemą sukūrė „Volvo Trucks", todėl ja naudodamiesi sužinosite daug unikalios ir itin naudingos informacijos apie savo „Volvo“ sunkvežimį. Tačiau „Dynafleet“ taip pat gali būti įdiegta ir bet kurio kito gamintojo sunkvežimyje, todėl lengva vykdyti mišrių parkų stebėseną.

Naujausią informaciją sužinosite bet kur

Naujausią informaciją sužinosite bet kur

„Dynafleet“ aparatinė įranga gali būti sumontuota gamykloje arba ją „Volvo“ prekybos atstovas gali sumontuoti jau eksploatuojamame sunkvežimyje. Nereikia jokios papildomos programinės įrangos – norėdami gauti informaciją apie savo parką tiesiog prisijunkite prie „Dynafleet“ internetinio portalo arba naujausius duomenis tikrinkite bet kur su „iPhone“ ar „iPad“ įrenginiu.

Aparatinė ir programinė įranga

Aparatinė ir programinė įranga

Sunkvežimyje sumontuotas galingas telematikos sąsajos blokas ir bendra GPS/GSM antena. Priklausomai nuo jūsų pasirinkto kompleksinio sprendimo, gali būti montuojamas ir ekranas su klaviatūra. Programinė įranga atnaujinama nemokamai, nuotoliniu būdu.

Informacija ir jos saugojimas

Informacija ir jos saugojimas

Biuro darbuotojai gali bet kada bendrauti su vairuotoju tekstiniais pranešimais. Informacija apie sunkvežimį ir vairuotoją siunčiama į „Dynafleet“ duomenų bazę, kur ji analizuojama ir jums pateikiama lengvai suprantamų ataskaitų forma. Jūsų užsakymų apdorojimo ir sąskaitų faktūrų teikimo sistemas taip pat galima sklandžiai integruoti į „Dynafleet“ sistemą.


„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)
Parodo, kaip galėtumėte sumažinti degalų sąnaudas. Padeda geriau išnaudoti kiekvieną darbo valandą. Nuolatinė sunkvežimių ir krovinių pristatymo kontrolė. Užtikrinamas paprastas, saugus ir ekonomiškai efektyvus ryšys.