Kad vairuotojai dirbtų kuo našiau

Kad vairuotojai dirbtų kuo našiau

Ar jūsų vairuotojų darbo valandos yra maksimaliai išnaudojamos? Atsakymą į šį klausimą bus lengva sužinoti, jei naudositės vairuotojų darbo laiko priemone „Driver Times". Tuojau pat matysite, kuriam vairuotojui geriausia patikėti naują užduotį, kuris turėtų sustoti poilsio arba gal net baigti tos dienos darbą. Tai leis užtikrinti aukštą našumą ir su tais pačiais pajėgumais galėsite gauti daugiau pajamų.

Išsami informacija apie vairuotojus palengvina planavimą

Išsami informacija apie vairuotojus palengvina planavimą

Mažiau laiko sugaištama planavimui ir administravimui. „Dynafleet" realiu laiku leidžia sužinoti, kiek vairuotojas turi laiko atlikti užduočiai, remiantis darbo ir poilsio laiko režimo reikalavimais ES. Duomenys apie vairavimą, poilsio laiką, krovos laikus yra naudinga informacija pateikiant sąskaitas bei skaičiuojant vairuotojo atlyginimą.

 Nuotoliniu būdu parsiunčiami tachografo duomenys

Nuotoliniu būdu parsiunčiami tachografo duomenys

Su skaitmeniniu tachografu vairuotojo veiklos nuotolinio duomenų parsiuntimo funkciją galima greitai ir lengvai įjungti būnant biure. Jei užsisakysite šią paslaugą, įrašai visada bus operatyviai atnaujinami nepriklausomai nuo sunkvežimio ir vairuotojo buvimo vietos, todėl duomenų parsiuntimo užduotį, kuriai atlikti rankiniu būdu prireikdavo 20 minučių, nuo šiol atliks „Dynafleet“ sistema.


Konsultantas, kuris užtikrina teisės aktų reikalavimų laikymąsi

Konsultantas, kuris užtikrina teisės aktų reikalavimų laikymąsi

Su vairuotojo darbo laiko priemone galite atidžiai stebėti visą vairuotojų veiklą. Siekiant užtikrinti vairuotojų darbo laiką reglamentuojančių teisės aktų laikymąsi, žemėlapyje ir vairuotojų veiklos ataskaitose nurodomas kitos privalomos pertraukos laikas. Jei kils pavojus, kad vairuotojas viršys leistiną darbo valandų skaičių, biuro darbuotojams ir vairuotojui gali būti pateikiamas įspėjimas.

„Driver Times“ (vairuotojo darbo laiko) paslauga:
  • tachografo duomenys automatiškai parsiunčiami iš sunkvežimio į „Dynafleet Online“;
  • Visi tachografo duomenys yra saugomi „Dynafleet Online" ir gali būti atsisiųsti bet kuriuo metu.
  • „Driver Times" prognozavimo funkcija leidžia nuolat stebėti vairuotojo darbo laiką ir įspėja transporto vadybininką, jei kyla pažeidimo tikimybė.
  • užfiksuotus duomenis galima naudoti sąskaitoms faktūroms pateikti ir vairuotojų darbo užmokesčiui apskaičiuoti;
  • Sumažina neužtikrintumą dėl galimo neatitikimo darbo ir poilsio laiko režimui.
  • mažesnis administracinio darbo krūvis biure.

„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)