Kad vairuotojai dirbtų kuo našiau

Kad vairuotojai dirbtų kuo našiau

Ar jūsų vairuotojų darbo valandos yra maksimaliai išnaudojamos? Atsakymą į šį klausimą bus lengva sužinoti, jei naudositės vairuotojų darbo laiko priemone „Driver Times". Tuojau pat matysite, kuriam vairuotojui geriausia patikėti naują užduotį, kuris turėtų sustoti poilsio arba gal net baigti tos dienos darbą. Tai leis užtikrinti aukštą našumą ir su tais pačiais pajėgumais galėsite gauti daugiau pajamų.

Išsami informacija apie vairuotojus palengvina planavimą

Išsami informacija apie vairuotojus palengvina planavimą

Mažiau laiko sugaištama planavimui ir administravimui. Su „Dynafleet“ sistema galite tuojau pat sužinoti, kiek kuris vairuotojas gali skirti laiko naujoms užduotims nepažeisdamas vairuotojų darbo laiko reglamentų reikalavimų, todėl nesunku užtikrinti efektyvų transporto planavimą. Išsami informacija apie vairavimą, poilsį ir krovinių iškrovimą sistemoje saugoma 30 dienų – tai praverčia rengiant sąskaitas faktūras ir apskaičiuojant vairuotojų atlyginimus.

 Nuotoliniu būdu parsiunčiami tachografo duomenys

Nuotoliniu būdu parsiunčiami tachografo duomenys

Su skaitmeniniu tachografu vairuotojo veiklos nuotolinio duomenų parsiuntimo funkciją galima greitai ir lengvai įjungti būnant biure. Jei užsisakysite šią paslaugą, įrašai visada bus operatyviai atnaujinami nepriklausomai nuo sunkvežimio ir vairuotojo buvimo vietos, todėl duomenų parsiuntimo užduotį, kuriai atlikti rankiniu būdu prireikdavo 20 minučių, nuo šiol atliks „Dynafleet“ sistema.


Konsultantas, kuris užtikrina teisės aktų reikalavimų laikymąsi

Konsultantas, kuris užtikrina teisės aktų reikalavimų laikymąsi

Su vairuotojo darbo laiko priemone galite atidžiai stebėti visą vairuotojų veiklą. Siekiant užtikrinti vairuotojų darbo laiką reglamentuojančių teisės aktų laikymąsi, žemėlapyje ir vairuotojų veiklos ataskaitose nurodomas kitos privalomos pertraukos laikas. Jei kils pavojus, kad vairuotojas viršys leistiną darbo valandų skaičių, biuro darbuotojams ir vairuotojui gali būti pateikiamas įspėjimas.

„Driver Times“ (vairuotojo darbo laiko) paslauga:
  • tachografo duomenys automatiškai parsiunčiami iš sunkvežimio į „Dynafleet Online“;
  • visi tachografo failai laikomi „Dynafleet Online“ sistemoje tam, kad juos bet kada galėtumėte parsisiųsti;
  • sistema įspėja, jei kyla pavojus, jog vairuotojas gali viršyti leistiną darbo valandų skaičių;
  • užfiksuotus duomenis galima naudoti sąskaitoms faktūroms pateikti ir vairuotojų darbo užmokesčiui apskaičiuoti;
  • kyla mažiau abejonių dėl vairuotojų darbo laiko reikalavimų laikymosi;
  • mažesnis administracinio darbo krūvis biure.

„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)