Lengvas būdas sąnaudoms sumažinti

Lengvas būdas sąnaudoms sumažinti

„Fuel & Environment“ jums suteikia galimybę stebėti jūsų sunkvežimių ir vairuotojų darbo rezultatus. Vos per kelias sekundes galite parengti įvairiais parametrais pagrįstas ataskaitas ir sužinoti, kodėl kuris nors konkretus vairuotojas sunaudoja daugiau degalų, nei kitas lygiai tokį patį sunkvežimį vairuojantis vairuotojas. Todėl degalų taupymo galimybes dabar galima nustatyti greičiau ir tiksliau, nei bet kada anksčiau.


Dėmesys degalų efektyvumui

Dėmesys degalų efektyvumui

Degalų efektyvumo taškų ataskaita – tai galimybė tuojau pat apžvelgti jūsų vairuotojų ir jų sunkvežimių degalų naudojimo efektyvumo duomenis. Taškais (nuo 0 iki 100) vertinami ir tiek spalvinių kodų, tiek ir skaičių forma pateikiami šių keturių pagrindinių sričių efektyvumo rodikliai: važiavimo planavimas ir stabdymas, optimalus variklio galios ir pavarų panaudojimas, tinkamo greičio pasirinkimas ir tuščioji eiga.

Ilgainiui padeda sumažinti degalų sąnaudas

Ilgainiui padeda sumažinti degalų sąnaudas

Degalų sąnaudų efektyvumo rodiklis leidžia išsamiai palyginti vairuotojų rezultatus, taip pat matyti tendencijas. Dėl šių dviejų galimybių degalų efektyvumo taškų funkcija yra puiki priemonė jūsų vairuotojų aktyviam konsultavimui. Ji taip pat padeda ilgainiui sumažinti degalų sąnaudas.

Driver Coaching

Vairuotojo gidas

Vairuotojo gidas yra funkcija, kuri vairuotojui ekrane pateikia ekonomiško vairavimo patarimų. Gidas pastoviai analizuoja ir vertina vairuotojo veiksmus, todėl vairuotojas gali atsižvelgti į vertinimą bei patarimus, ir pagal tai keisti savo važiavimo stilių.


Pritraukite daugiau klientų

Pritraukite daugiau klientų

Jūsų degalų efektyvumo didinimas – tai ir jūsų ekologinio pėdsako mažinimas. Svarūs ir patikimi emisijos dokumentai gali padėti pritraukti aplinka besirūpinančių klientų ir juos išlaikyti. Jei įdiegsite „Dynafleet“ sistemą, aplinkos apsaugos ataskaitos klientui galės būti siunčiamos automatiškai bet kokiu jūsų pasirinktu dažnumu.

„Fuel & Environment“ paslauga:
  • jums pateikiama aiški degalų sąnaudų, nuvažiuoto atstumo, emisijos lygių ir daugelio kitų rodiklių apžvalga;
  • galima analizuoti kurio nors konkretaus vairuotojo degalų naudojimo efektyvumo rezultatus;
  • pateikiamos lengvai suprantamos ataskaitos, iš kurių galima aiškiai matyti, ką reikėtų tobulinti;
  • suteikia galimybę gauti specialias degalų efektyvumo ataskaitas, kurios padeda ilgainiui sumažinti degalų sąnaudas;
  • pateikiamas įspėjimas, jei žymiai pasikeičia degalų lygis ir galima įtarti degalų vagystę;
  • emisijos lygio ataskaitos, kurios gali būti automatiškai siunčiamos klientams.
  •  Vairuotojo gidas kabinoje


„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)