Padidinkite savo sunkvežimių parko našumą

Padidinkite savo sunkvežimių parko našumą

Sunkvežimius stebėti dar niekada nebuvo taip lengva. Dėl išsamių „GoogleMaps“ žemėlapių galėsite visiškai kontroliuoti savo veiklą. Vairuotojo ir sunkvežimio duomenys gali būti pateikti pačiame žemėlapyje, todėl galima tuojau pat sužinoti informaciją apie krovinio pristatymą. Be to, galimybė sužinoti tikslią krovinio buvimo vietą bus naudinga tiek jums, tiek ir jūsų klientams.

Tikralaikiai padėties duomenys

Tikralaikiai padėties duomenys

Sunkvežimio važiavimo greičio, vairuotojo būklės, numatomo atvykimo laiko ir kiti duomenys nuolat atnaujinami, todėl transporto planuotojas (taip pat ir jo klientas) visada gali viską puikiai kontroliuoti. Kai norima atlikti paskesnę kontrolę, žemėlapyje nesunku atsekti ankstesnę sunkvežimių buvimo vietą.

Imkitės vykdyti daugiau užsakymų

Imkitės vykdyti daugiau užsakymų

Tikralaikė sunkvežimių padėties informacija jums taip leis nustatyti, kuriam sunkvežimiui geriausia pavesti vykdyti naują užduotį. Vienu mygtuko paspaudimu „Dynafleet“ automatiškai sudarys arčiausiai krovinio buvimo vietos esančių sunkvežimių sąrašą. Be to, sistema nurodys, kurie vairuotojai į paskirties vietą suspėtų pasiekti iki darbo pamainos pabaigos ir kuriems laiko neužtektų.

Reikiama informacija tada, kada jums jos reikia

Reikiama informacija tada, kada jums jos reikia

Ieškote įėjimo kodo ar pristatymo tam tikru nustatytu laiku patvirtinimo? Jie nustatysite vadinamąsias geozonas, sutaupysite laiko, nes ypatingos svarbos informacija bus pateikta sunkvežimiui įvažiavus į tam tikrą geografinę teritoriją arba iš jos išvažiavus. Informacija gali būti pateikiama biure, sunkvežimio kabinoje arba ir ten, ir ten.

„Positioning“ (padėties nustatymo) paslauga:
  • pateikiama tiksli sunkvežimio buvimo vieta (gatvių tikslumu);
  • pateikiama informacija apie darbo bei poilsio laiką, vairuotojus, greitį, apkrovą ir sunkvežimių tipus;
  • sistema automatiškai parodo, kurie iš jūsų sunkvežimių geriausiai tinka naujai užduočiai atlikti;
  • ypatingos svarbos informaciją sistema pateikia tada, kai jūsų sunkvežimis atvyksta į kurią nors konkrečią geografinę vietą, pavyzdžiui, į terminalą;
  • paprasčiau galima parengti maršrutus ir rasti tiesiausią kelią į paskirties vietą;
  • „Dynafleet Online“ sistemos navigacinius taškus galima persiųsti į sunkvežimio navigacijos sistemą;
  • savo klientams galite suteikti individualius „Dynafleet“ registracijos duomenis, kad jie patys galėtų stebėti jų krovinių judėjimą;

„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)