Geresnį verslą užtikrinantys sprendimai

Geresnį verslą užtikrinantys sprendimai

„Dynafleet“ buvo kuriama tam, kad teisingą ir naujausią informaciją gautumėte būtent tada, kada jos jums reikia. Todėl ši sistema padeda spręsti kelias toliau išvardytas problemas.


Išlaidų degalams kontrolė

Išlaidų degalams kontrolė: Degalų efektyvumo ataskaitose pateikiami visi reikiami išsamūs duomenys apie dabartines degalų sąnaudas ir tendencijas. Dėl to vairuotojus lengviau išmokyti vairuoti taupant degalus ir stebėti ilgainiui daromą pažangą.
Didesnis vairuotojų darbo našumas

Didesnis vairuotojų darbo našumas: visi vairuotojų veiksmai registruojami ir pateikiami. Kiek liko laiko iki privalomos pertraukos? Ar vairuotojas galės šią naują užduotį įvykdyti per savo darbo pamainą? Sistema visa tai apskaičiuos ir duomenis pateiks jums, todėl sutaupytas minutes galėsite skirti kitiems darbams.
 Nepanaudotų pajėgumų nustatymas

Nepanaudotų pajėgumų nustatymas:
„Dynafleet“ gali sudaryti sunkvežimių, kurie geriausiai tinka naujai užduočiai atlikti, sąrašą. Tam, kad jums lengviau būtų rasti optimalų sprendimą, atsižvelgiama į geografinę padėtį, iki pertraukos likusį vairavimo laiką, greičio apribojimus ir į kitus veiksnius.

Sunkvežimių ir vairuotojų sekimas

Sunkvežimių ir vairuotojų sekimas:
ataskaitose pateikiami tikslūs sunkvežimių naudojimo duomenys. Kaip dažnai vairuotojas stabdo? Arba kiek laiko sunkvežimis veikia tuščiąja eiga? Palyginus dviejų tokius pačius sunkvežimius vairuojančių vairuotojų duomenis kartais galima pastebėti nemažų skirtumų. „Dynafleet“ sistema tokius trūkumus padeda ištaisyti, todėl sunkvežimis mažiau dėvisi ir pagerėja vairuotojo vairavimo stilius.

Vairuotojų darbo laiko reglamentų laikymasis

Vairuotojų darbo laiko reglamentų laikymasis:
vairuotojų darbo ir poilsio trukmę gali būti sunku apskaičiuoti. Tačiau su „Dynafleet“ tai nėra sunku. Parko valdymo sistema padeda stebėti visą vairuotojų veiklą: tiek ankstesnę, tiek ir dabartinę. Jei kyla pavojus, kad vairuotojas viršys leistiną darbo valandų skaičių, biuro darbuotojams ir vairuotojui pateikiamas įspėjimas.

Sumažėja darbo krūvis biure

Sumažėja darbo krūvis biure:
didelę dalį darbo, kuris anksčiau buvo atliekamas rankiniu būdu, „Dynafleet“ atlieka automatiškai, pvz., ji automatiškai parsiunčia tachografų duomenis, analizuoja daugelio sunkvežimių parametrus ir t. t. Dėl to žymiai sumažėja administracinio darbo krūvis ir sutaupytą laiką galima skirti kitoms užduotims.

Informacija apie poveikį aplinkai

Informacija apie poveikį aplinkai:
iš aplinkos apsaugos ataskaitų sužinosite išsamius duomenis apie jūsų parko sunkvežimių išmetamo CO2 lygį. Jei pageidaujate, šios ataskaitos gali būti automatiškai siunčiamos jūsų klientams. Tai jums padės inicitatyviai dirbti ir sutaupyti laiko, nes nereikės rūpintis informacijos analize.

„Fuel & Environment“ (degalai ir aplinka); „Driver times“ (vairuotojo darbo laikas); „Positioning“ (padėties nustatymas); „Messaging“ (pranešimų perdavimas);
Fuel & Environment (degalai ir aplinka) Driver times (vairuotojo darbo laikas) Positioning (padėties nustatymas) Messaging (pranešimų perdavimas)
Parodo, kaip galėtumėte sumažinti degalų sąnaudas. Padeda geriau išnaudoti kiekvieną darbo valandą. Nuolatinė sunkvežimių ir krovinių pristatymo kontrolė. Užtikrinamas paprastas, saugus ir ekonomiškai efektyvus ryšys.