Sutaupykite iki 5 proc. degalų. Ir užtikrinkite, kad degalų sąnaudos daugiau nedidėtų.

Sutaupykite iki 5 proc. degalų. Ir užtikrinkite, kad degalų sąnaudos daugiau nedidėtų.

Degalų sąnaudas sumažinti yra lengva. Sunkiau yra užtikrinti, kad jos vėl nepradėtų didėti. Jei užsisakysite „Fuel Advice“ paslaugą, degalų sąnaudas asmeninis ugdantysis konsultantas padės sumažinti iki 5 proc. Reguliari tolesnė priežiūra ir specialistų rekomendacijos padeda užtikrinti, kad jos vėliau nepradėtų vėl didėti.

Nebereikės analizuoti ataskaitų

Nebereikės analizuoti ataskaitų

Asmeninis degalų sąnaudų konsultantas padės nuosekliai sumažinti išlaidas degalams. Jūsų konsultantas jums padės sutaupyti laiko, nes išanalizuos vairuotojų vairavimo techniką ir pateiks praktiškų patarimų, kurioms sritims reikėtų skirti daugiausia dėmesio siekiant vairuotojus išmokyti racionaliau vairuoti ir užtikrinti ilgalaikę ekonomiją. Reguliariai elektroniniu paštu siunčiami patarimai jums padės laiku priimti reikiamus sprendimus.

Pagalba siekiant degalų ekonomijos

Pagalba siekiant degalų ekonomijos

Jums bus teikiamos parko ir grupės apžvalgos bei išsami informacija apie konkrečių vairuotojų darbo rezultatus. Jūsų degalų sąnaudų konsultantas ne tik nurodys tobulintinas sritis, tačiau taip pat mielai atsakys į klausimus dėl degalų taupymo.

Įvairios konsultavimo formos

Įvairios konsultavimo formos

Be asmeninio degalų sąnaudų konsultanto, jūs taip pat galėsite naudotis priemonių komplektu, kuris padės įdiegti paprastus darbo ir tolesnės pažangos stebėjimo metodus. Be to, naudodamiesi šiomis priemonėmis sužinosite naujausias mokslines žinias apie degalų ekonomiją, pokyčių valdymą ir motyvaciją. Turite klausimų? Su „Fuel Advice Support“ visada greitai gausite atsakymą.

Kiek galiu sutaupyti?

Kiek galiu sutaupyti?

Jei per metus sunkvežimis nuvažiuoja 140 000 km, įdiegus „Fuel Advice“ išlaidas degalams galima sumažinti 2500 EUR. Kadangi paslaugos mėnesinis mokestis vienam sunkvežimiui yra 20 EUR, nesunku suprasti, kad šie pinigai bus išleisti ne veltui.

Lengva pradėti

Lengva pradėti

Pirmiausia apsilankykite pas vietos prekybos atstovą. Jei jau esate įdiegęs ir naudojate „Volvo“ parko valdymo sistemą „Dynafleet“, jums nieko daugiau nereikia daryti. Jei jos dar neturite – šią sistemą galime padėti įdiegti bet kokio modelio sunkvežimyje.