Volvo Trucks Financial Services

„Volvo“ finansinės paslaugos.
Jūsų kelias pirmyn.


Jūsų „Volvo“ sunkvežimis yra aukščiausios kokybės transporto priemonė, kuri yra saugi ir puikiai pritaikyta jūsų verslui. Tas pats yra pasakytina apie mūsų gebėjimą pasiūlyti jums tinkamus finansinius sprendimus, kurie apima patirtį versle ir norą užtikrinti jūsų verslo bei sunkvežimio sklandų veikimą.

„Volvo FM“ iškrovimas

Mums rūpi jūsų poreikiai

„Volvo Trucks“ supranta ir rūpinasi jūsų verslu labiau nei kas kitas. Pajamos gali kisti dėl besikeičiančių sezonų arba prasidedančių krizių, tačiau mes tikime, kad mūsų sunkvežimiai padės jūsų verslui, be to, esame pakankamai lankstūs, kad galėtume rasti jums saugiai judėti pirmyn leidžiantį sprendimą. Finansiniuose sprendimuose viską lemia skaičiai, tačiau juk kalbama apie jūsų skaičius. Remdamiesi savo patirtimi versle ir sugebėjimu pasiūlyti jums tinkamus finansinius sprendimus, pasirūpinsime visais jūsų poreikiais.

„Volvo FH“ su RK

Ar turėtumėte įsigyti, ar nuomoti sunkvežimį?

Naujas „Volvo“ sunkvežimis – puiki investicija, tačiau šiais laikais reikalingas naujas požiūris į finansavimą. Galbūt visos sumos apmokėjimo arba kredito galimybės jūsų nebetenkina? Laimei, galime pasiūlyti keletą kitų variantų ir, kruopščiai įvertinę jūsų poreikius, surasime jums judėti pirmyn leidžiantį sprendimą. 

Sunkvežimio interjeras

Pašalinkite riziką ir gaukite naujausius sunkvežimius

Jūsų įmonės ateities užtikrinimas yra be galo svarbus visų kartų atstovams, dirbantiems jūsų versle. Mes galime padėti jums valdyti su nuosavybės teise susijusią finansinę riziką, kai investuojate į naują „Volvo“ sunkvežimį. Leiskite tuo pasirūpinti mums, o jūs už konkurencingą mėnesinį mokestį naudokite naujausius mūsų sunkvežimius. 

Biuro interjeras

Dėmesys augimui – visu kitu pasirūpinsime mes

Ar norite didžiausią dėmesį skirti savo įmonės augimui ir jos būsimo pelno maksimaliam padidinimui? Tuomet visus su sunkvežimiais susijusius reikalus patikėkite mums. „Volvo“ visapusiški finansavimo paketai apima finansavimą, draudimą, remontą ir techninę priežiūrą. Tai prideda vertės jūsų verslui, konsoliduoja jūsų išlaidas, taupo laiką ir suteikia visišką veiklos kontrolę.
 


Dėl informacijos apie finansines paslaugas ir pasiūlymų (lizingas, išperkamoji nuoma), TPVCA, Kasko draudimo ar VTA (techninė ir medicininė pagalba kelyje) kreipkitės į sunkvežimių pardavimo arba VFS LT atstovus.
   
Rodyklė  Kontaktai

VFS LT, UAB
Minsko pl. 9, 02121 Vilnius
 
Įmonės kodas: 302567059
PVM mokėtojo kodas: LT100005773919