„Volvo FE Hybrid“

Dar niekad rūpinimasis aplinka neteikė

tiek daug privalumų

Mes pripažįstame, kad „Volvo Trucks“ yra aplinkos problemų dalis. Bet mes taip pat tikime, kad „Volvo Trucks“ yra sprendimo dalis. „Volvo FE Hybrid“ yra vienas iš mūsų atsakų į visuotinį atšilimą. Paralelinė hibridinė technologija tikrai taupo degalus ir gali padėti sumažinti anglies dioksido emisijas iki 30 procentų. Tausoja aplinką ir taupo pinigus.


Faktai ir skaičiai

300 000 km
20 l/100 km
„Euro 5“
Sert. degalai B0

Ardymo vadovas Taip
Plastiko ir gumos ženklinimas Taip
Medžiagos
Gamyba:
- Energija (MWh)
- Vanduo (m3)
- Pav. atliekos (kg)

62
211
432
Naudojimo trukmės šiltnamio efektas (CO2ekv.) 201
Naudojimo trukmės vertinimas Taip
ISO 14001 sertifikavimas (gamyba, kūrimo tech.) Taip


Pagaminta CO2 neutralioje gamykloje

Pagaminta CO2 neutralioje gamykloje

Mes siekiame tvarumo visą sunkvežimio naudojimo trukmę – pradedant surinkimu ir baigiant perdirbimu. 2007 m. „Volvo Trucks“ buvo pirmasis pasaulyje sunkvežimių gamintojas, pristatęs CO2 neutralią gamyklą. Šiandien kelios mūsų gamyklos yra CO2 neutralios ir visos jos siekia naudoti atsinaujinančius energijos šaltinius, t. y. saulę, vėją, vandenį ir biomasę, o ne iškastinį kurą. Tai reiškia, kad jūsų „Volvo FE Hybrid“ buvo sukurtas beveik nedarant poveikio aplinkai anglies dioksido emisijomis.

Svarbiausia yra sąmoningas vairavimas

Svarbiausia yra sąmoningas vairavimas

Kalbant apie emisijų mažinimą, maždaug 90 procentų sunkvežimio daromo poveikio aplinkai padaroma jo naudojimo metu. Tokia yra šalta nepaneigiama tiesa. Geroji naujiena yra ta, kad „Volvo Trucks“ gali pasiūlyti daug pagalbos šiam poveikiui sumažinti. Kadangi didesnė dalis yra susijusi su degalų taupymu, tai taip pat naudinga piniginiu atžvilgiu. Kreipkitės į savo vietinį prekybos atstovą dėl išsamesnės informacijos. Kreipkitės į savo vietinį prekybos atstovą dėl išsamesnės informacijos, kaip naudoti naująjį „Volvo FH“ veiksmingiau degalų sąnaudų atžvilgiu.

„Volvo Trucks“ išrieda

„Volvo Trucks“ išrieda

90 procentų jūsų „Volvo FE Hybrid“ galima perdirbti. Tai įmanoma todėl, kad „Volvo Trucks“ pažymi dalis, tad galima patogiai identifikuoti ir išardyti. Norėdami užtikrinti, kad „Volvo FE Hybrid“ sunkvežimius, įskaitant hibridinius akumuliatorius, būtų galima perdirbti ir pakartotinai naudoti, „Volvo Trucks“ atnaujina naudotas dalis, pateikia ardymo instrukcijas, turi ardymo centrus ir bendradarbiauja su atliekų surinkimo įmonėmis.


Apskaičiuokite savo pėdsaką aplinkoje

Apskaičiuokite savo pėdsaką aplinkoje

„Volvo Trucks“ internetinėje programoje „Footprint Calculation“ yra daugybė informacijos apie veiksnius, turinčius poveikio aplinkai per jūsų „Volvo FE Hybrid“ visą naudojimo ciklą. Taip pat galite sužinoti, kokį poveikį aplinkai turi jūsų konkretus sunkvežimis arba parkas, ir galite palyginti savo rezultatus su kitų sunkvežimių.