„Volvo FM MethaneDiesel“

Pagaminta, kad būtų galima perdirbti

Maždaug trečdalis naujame „Volvo FM MethaneDiesel“ sunkvežimio gamybai panaudotų medžiagų yra perdirbtos. Kai baigiasi jūsų sunkvežimio naudojimo trukmė, galite pasitikėti mumis, kad mes pasirūpinsime jo dalimis. 90 procentų jūsų „Volvo FM MethaneDiesel“ galima perdirbti, visi plastikiniai komponentai, sveriantys daugiau nei 50 gramų, yra pažymimi, kad būtų galima juos lengviau identifikuoti.


Visos spalvos yra ekologiškos

Visos spalvos yra ekologiškos

„Volvo FM MethaneDiesel“ salono, išorės dažymo darbai ir rėmo padengimas buvo atlikti visiškai nenaudojant tirpiklių. „Volvo Trucks“ nuostatai – naudoti vandens pagrindo dažus ir miltelinę dangą, o ne toksiškesnius tirpiklių pagrindo dažus.

Perdirbimo gerinimas visame pasaulyje

Perdirbimo gerinimas visame pasaulyje

Kad pagerintų atliekų tvarkymą globaliu mastu, „Volvo Trucks“ parengė dokumentą – Prekybos atstovo operatoriaus standartą (DOS). DOS pateikiamos gairės dėl atliekų tvarkymo „Volvo Trucks“ 660 prekybos atstovų ir 1 550 autoservisų visame pasaulyje. Taip pat mes nuolat vykdome programas prekybos atstovybėse visame pasaulyje, kad pagerintume aplinkosauginį darbą ir prisitaikytume prie kiekvienos šalies taisyklių ir reglamentų.