Radijas

Volvo nauja garso sistema, specialiai suprojektuota sunkioms sunkvežimio darbo sąlygoms. Nei duobės, nei vibracija neturi įtakos aukščiausio lygio garso atkūrimui. Dėl DSP sistemos, kuri teikia skaitmeninį "kambarį imituojantį" garso atkūrimą, garsas visą laiką reguliuojamas taip, kad visuomet jaustumėtės taip, lyg sėdėtumėte muzikos srauto centre.

Visų radijo vienetų funkcijos:
VR 200, 300, 400: 18 pasirenkamų FM stočių, 12 - AM ir 6 - LW. Automatinis 18 FM, 12 AM ir 6 LW radijo stočių saugojimas.
VR 100: 12 pasirenkamų FM stočių, 12 - AM ir 6 - LW. Automatinis 12 FM, 12 AM ir 6 LW radijo stočių saugojimas.

Pasikeitus transliacijos dažniui, RDS išsaugo iš anksto pasirinktas stotis. EON ir TP teikia skubią informaciją apie eismo sąlygas net ir tuo atveju, jei klausotės radijo, kompaktinių diskų arba kasečių grotuvo. PTY automatiškai ieško kanalų, atitinkančių programos, kurios norite klausytis, tipą.

Transporto priemonėje, turinčioje vairo valdymą (garso valdymas integruotas į vairą), vairuotojas klausydamasis radijo, kompaktinių diskų arba kasečių grotuvo gali paprastai ir saugiai didinti/mažinti garsą. Jame taip pat galima ieškoti radijo stočių, saugoti kompaktinio disko įrašus ir greitai persukti kasetes.

VR 200, 300 ir 400 turi nuotolinį IR valdymą.