Saugios kabinos

Saugios kabinos

Erdvė ir aiškus vaizdas
"Volvo" sunkvežimių kabinos suprojektuotos siekiant užtikrinti didžiausią matomumą 360 laipsnių kampu. Jose yra platūs stiklai, galingi priekinių stiklų valytuvai ir dideli galinio vaizdo veidrodėliai - viskas tam, kad vairuotojas visose situacijose būtų padėties šeimininkas.

Be to, naudojami didelės spinduliuotės (HID) priekiniai žibintai užtikrina efektyvų, į dienos šviesą panašų, mažiau akinantį apšvietimą. HID žibintų naudojimo trukmė ilgesnė nei įprastų priekinių žibintų.

Norėdami matyti, kas vyksta sunkvežimio gale, galite užsisakyti ir galinio vaizdo kamerą su integruotu ekranu.


Automatinė klimato kontrolės sistema
Bandymai rodo, kad kai kabinos temperatūra yra per aukšta, vairuotojai dažniau klysta ir neteisingai vertina situaciją. Todėl savo sunkvežimiams sukūrėme unikalią "Volvo" elektroninės klimato kontrolės (ECC) sistemą.

ECC yra ypač moderni sistema, kuri stebi temperatūrą vairuotojo kabinoje ir lauke, garintuvo temperatūrą, sunkvežimio variklio sūkių skaičių per minutę ir keletą kitų parametrų.

Mėgaukitės tyla
Per didelis garsas sukelia stresą. Stresas yra vienas iš veiksnių, prisidedančių prie daugybės eismo nelaimių. Todėl "Volvo" sukūrė įvairių triukšmo mažinimo sprendimų, tarp kurių yra:

  • Stora izoliacinė variklio triukšmą slopinanti medžiaga, sumontuota po kabina.
  • Aerodinaminė kabinos konstrukcija ir galinio vaizdo veidrodėliai sumažina oro srautų keliamą triukšmą.
  • Naujuosiuose "Volvo FH" ir "Volvo FM" naujasis garso slopintuvas mažina žemų dažnių garsus, kurie labai vargina.
  • Visą kabiną gaubia stora garso izoliacija, slopinanti aplinkos triukšmą.

 

Nekviesti svečiai nepageidaujami
Brangiausias kiekvienos transporto bendrovės turtas yra jos vairuotojai. Turėdami "Volvo" apsauginę signalizacijos sistemą, lengvai galėsite užrakinti sunkvežimį ir įjungti signalizaciją. Galėsite ramiau miegoti, nes 105 dB (A) garsumo sirenos tikrai pakaks net patiems atkakliausiems vagims atbaidyti.