Artinasi kažkas, ko su niekuo nesupainiosite.

Dirbdami „Volvo Trucks“, manome, kad kiekvienas šeimos narys pasižymi išskirtine asmenybe. Šiuo požiūriu „Volvo FE“ kabinos išorė išsiskiria iš minios. Tai pasitikėjimą spinduliuojantis sunkvežimis, o jo teritoriją žymintys subalansuoti, aptakūs priekiniai ženklai rodo, kad jis yra aukščiausios kokybės.  


Naujojo „Volvo FE“ geležinė emblema

Didžiuokitės vairuodami „Volvo“.

Išgavus kruopštų šiuolaikišką įvaizdį ir toliau optimizuojant funkcionalumą, pastarasis naujas dizainas sukurtas atsižvelgiant į „Volvo“ išskirtinę asmenybę. Prekės ženklu tapę V formos LED žibintai, jam artinantis, yra viena iš labiausiai atpažįstamų ypatybių. Priekinės grotelės turi bičių aviliui būdingą raštą, todėl oras patenka žymiai efektyviau, geriau aušinamas variklis ir vykdomas panaudotų dujų apdorojimo procesas. Prestižinis „Volvo“ ženklas dabar yra aukščiau, sunkvežimio priekyje ir arčiau vairuotojo. „Volvo FE“ – viskas apgalvota, išskirtinumo ženklas.


Sutvirtinta kabina

Tvirta, saugi išorė.

Kaip galite tikėtis, su „Volvo FE“ buvo atliekami griežčiausi bandymai, siekiant užtikrinti, jog tai yra tokio tipo saugiausias sunkvežimis. Garantuojame aukščiausius apsaugos kelyje standartus, taip pat mūsų sunkvežimiai buvo išbandyti atliekant išskirtinį Švedijos smūginį bandymą. Tai yra pats griežčiausias saugumo bandymas pasaulyje ir buvo parengtas taip, kad sunkvežimį veiktų skirtingos avarijų metu susidarančios jėgos.


Aerodinamiškai suprojektuota

Aerodinaminis dizainas.

„Volvo FE“ išorė pasižymi aerodinaminiu dizainu, taip pat yra šiek tiek suapvalinta, kad sumažėtų oro pasipriešinimas. Tai ne tik taupo degalus, bet ir pagerina sunkvežimio vairuojamumą.

Skaitykite daugiau apie „Volvo FE“ dizainą


„Volvo FE“ apsaugos nuo palindimo sistema

Apsaugos nuo palindimo sistema saugo gyvybes.

„Volvo“ buvo pirmasis priekinės apsaugos nuo palindimo sistemos gamintojas, ją pradėjęs montuoti dar gerokai prieš tokių reikalavimų įsigaliojimą. Susidūrimo atveju, priekinė ir galinė apsaugos nuo palindimo sistema, sukurta padidinti eismo dalyvių saugumą, mažesnėms transporto priemonėms neleidžia palįsti po sunkvežimiu.

Eksterjerų galerija