„Volvo FE“ važiuoklė

Sėkmės prielaida.

Pritaikydami „Volvo FE“ važiuoklę, mūsų inžinieriai įdarbina savo vaizduotę. Universalus modelis buvo bendra vizija – toks, kurį būtų galima pritaikyti beveik bet kokiam darbui, kurį gali atlikti sunkvežimis.

Vėliau jie sukūrė tvirtą, patvarią važiuoklę, kuri, būdama lengva, gali atlaikyti sunkią apkrovą ir lengvai būti pritaikyta pagal poreikius.

Dabar galite išbandyti jų pastangų rezultatus.
 


Paprastas, greitas pakrovimas

Paprastas, greitas pakrovimas.

Galima naudoti elektroninę valdymo sistemą (ECS) ir prietaisų skydo arba valdymo dėžutės jungikliais valdyti pneumatinės pakabos reguliavimą. Nepaisant pakrovimo platformos aukščio, tai leidžia paprastai ir greitai pakrauti.


„Euro 6“ – įprastas verslas

Įprastinė veikla.

Pagerintas važiuoklės paketas, atitinkantis „Euro 6“ reikalavimus, nepaisant griežtesnių emisijų reikalavimų, užtikrina, kad „Volvo FE“ išliko toks pat lankstus.

Skaitykite daugiau apie „Volvo FE“ važiuoklę


Lanksti pakaba

Lanksti pakaba

Dėl šiuolaikiškos kabinos pakabos užtikrinamas tolygus vairavimas. Sunkvežimyje yra sumontuota mechaninė kabinos pakaba su spyruoklėmis ir amortizatoriais (priekyje ir gale), tuo tarpu visiškai pneumatinė kabinos pakaba priekyje ir gale turi oro pagalves.


„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos

„Volvo“ antstatų montavimo instrukcijos.

Kai tik pateiksite „Volvo FE“ užsakymą, antstato gamintojas prisijungs prie „Volvo“ antstatų montavimo instrukcijų portalo ir galės pamatyti tikslias sunkvežimio specifikacijas. Darbas bus pradedamas konstruojant sunkvežimį pagal sistemoje sukurtus brėžinius. Tuomet greitai ir efektyviai pristatomas jums pritaikytas sunkvežimis.

Skaitykite daugiau apie „Volvo“ antstatų gamintojo instrukcijas


Elektroniškai valdoma stabdžių sistema

Greitas ir saugus stabdymas.

The Volvo FE has pneumatic brakes with lightweight discs at both front and rear.
 Elektronikos valdomoje stabdžių sistemoje (EBS) įdiegta diskinių stabdžių antiblokavimo sistema, kuri greičiau ir saugiau reaguoja į stabdymą ir mažiau sudėvi stabdžius. Sistema turi ABS, diferencialinio užrakto ir stabdžių derinimo funkcijas.

Išplėstiniame EBS pakete yra funkcija, leidžianti paprasčiau pajudėti nuokalnėse. Diskiniai stabdžiai gali būti skirtingų dydžių, atsižvelgiant į naudojimo būdą.