Naujojo „Volvo FE“ kabinų specifikacijos

Šiame puslapyje pateikiami:
  • Kabinų matmenys
  • Kabinų savybės

Parsisiųskite visas įrangos specifikacijas (PDF)Kabinų matmenys


Dieninė kabina „Comfort“ kabina Miegamoji kabina
Dieninė kabina su patogia ir ergonomiška vairuotojo zona. Vidinis aukštis 1 605 mm, ilgis 1 600 mm, plotis 2 300 mm. „Comfort“ kabinoje yra papildoma erdvė, kurioje gali būti lova vienam asmeniui arba naudojama kaip biuras su papildomomis daiktadėžėmis. Vidinis aukštis 1 605 mm, ilgis 2 000 mm, plotis 2 300 mm. Miegamoji kabina su gultu vienam asmeniui. Vidinis aukštis 1 605 mm, ilgis 2 200 mm, plotis 2 300 mm.


„Volvo FE“ dieninė kabina, vaizdas iš šono

„Volvo FE“ patogi kabina, vaizdas iš šono

„Volvo FE“ miegamoji kabina, vaizdas iš šono

„Volvo FE“ dieninė kabina, vaizdas iš viršaus

„Volvo FE“ patogi kabina, vaizdas iš viršaus

„Volvo FE“ miegamoji kabina, vaizdas iš viršaus

„Volvo FE“ dieninė kabina, interjero vaizdas iš šono „Volvo FE“ patogi kabina, interjero vaizdas iš šono „Volvo FE“ miegamoji kabina, interjero vaizdas iš šono


Žemo įlipimo kabina
Žemo įlipimo kabina, kurioje įtaisytas žemas įlipimo laiptelis ir kurioje gali važiuoti iki trijų saugos diržais prisisegusių keleivių. Vidaus aukštis 1 605 mm, ilgis 2 200 mm, plotis 2 300 mm.

„Volvo FE“ žemo įlipimo kabina, vaizdas iš šono

   
„Volvo FE“ žemo įlipimo kabina, vaizdas iš viršaus    


Kabinų savybės


Kabinos pakaba
Mechaninė pakaba priekiui ir galui: cilindrinė spyruoklė ir amortizatorius. Pneumatinė pakaba priekiui ir galui: pneumatinės kameros.

Vairuotojo sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Comfort“, „Standard“ ir „Economy“. Visose trijose yra atrama nugarai, ilgio, aukščio ir priekio pakreipimo reguliavimas ir integruotos atramos galvai.

Keleivio sėdynė
Galima rinktis vieną iš trijų komforto lygių: „Standard“, „Economy“ arba „Basic“.

Spalvos
Galima rinktis iš 232 fiksuotų variantų. O svarbiausia tai, kad, norint pritaikyti kliento poreikiams, galima užsakyti papildomų spalvų.

Vairaratis
Atsižvelgiant į sunkvežimio konfigūraciją, vairą galima pneumatiškai reguliuoti į norimą padėtį, jis gali būti 460 mm arba 500 mm skersmens.

Stoglangis
Kabinoje gali būti įtaisytas stiklinis stogas, kurį galima praverti 50 mm. Jis gali būti gaminamas iš stiklo arba plieno. Stoglangį galima valdyti mechaniškai arba elektroniniu būdu.

Kabinos šildymas
Galima rinktis vieną iš dviejų kabinos šildymo sistemos tipų: tik šildytuvo, valdomo rankiniu būdu, arba šildytuvo ir oro kondicionavimo sistemos, valdomų rankiniu būdu. Taip pat pasirinktinai galima užsakyti 2 kW autonominę kabinos šildymo sistemą.

Vidinės daiktadėžės
Kabinos viduje yra daug praktiškų ir lengvai pasiekiamų dėtuvių dokumentams ir asmeniniams daiktams laikyti. Virš lango yra dvi daiktadėžės, taip pat keturi DIN stalčiukai. Pasirinktinai galima užsakyti daugybę skirtingų dėtuvių ir tunelio formos daiktadėžių, rašymo planšetę ir kabliukus drabužiams.

Garso signalai
Galima pasirinkti tarp elektrinio ir pneumatinio garso signalų – dviejų ant stogo tvirtinamų garso signalų, kurie valdomi pneumatiškai, arba vieno elektrinio garso signalo, kuris tvirtinamas po priekiniu gaubtu.

Gultas
Gultas gali būti vienos arba dviejų dalių, 580 arba 780 mm pločio. Taip pat galima pasirinktinai užsakyti gulto apsauginę siją.