„Volvo FE“ vairuotojas
Ieškote naujų būdų išlikti budriais?

Patogiai ir saugiai besijaučiantis vairuotojas yra laimingesnis ir našiau dirba – štai kodėl pasirūpinome, kad darbas naujame sunkvežimyje „Volvo FE“ arba aplink jį būtų paprastesnis ir teiktų dar daugiau pasitenkinimo nei kada nors anksčiau.

Puodelis kavos

Kai kasdien tenka daugybę kartų įlipti ir išlipti, būtinas techninis patikimumas bei privaloma laikytis griežto grafiko, kasdienė vairuotojo miesto ar regioninė veikla yra be kompromisų. Labai svarbus visiškas pasitikėjimas sunkvežimiu, jo įranga bei galimybėmis siekiant užtikrinti, kad darbą galėsite atlikti saugiai ir patogiai. Naujajame „Volvo FE“ tai atsispindi kiekvienoje smulkmenoje.

Naujas sėdynės dizainas

Naujajame „Volvo FE“ yra perkurta vairuotojo sėdynė. Ji ne tik užtikrina didesnį saugumą bei turi vidinę atramą kaklui ir integruotą saugos diržą, bet ir pristatoma su patvaresniais tekstiliniais apmušalais bei tokių spalvų, kurios gražiai dera su likusiomis vidaus detalėmis.

Ergonomiškas interjero dizainas

Kalbant apie interjerą, šio sunkvežimio kabina yra tikra funkcionalumo ir estetikos derinio išraiška. Daiktadėžių paviršiai ir erdvės yra didelės ir puikiai išdėstytos, todėl ko nors siekiant kabinoje reikės dėti mažiau pastangų ir mažiau pavargsite.

Išmanus prietaisų skydas

Panašūs ergonomikos standartai charakterizuoja prietaisų skydą. Visi prietaisai ir valdikliai buvo sukurti taip, kad palengvintų darbą, jie pasižymi intuityviu dizainu ir yra sumaniai išdėstyti – užtikrinamas tiek vairuotojo, tiek pėsčiųjų saugumas. O atsižvelgiant į patogumą vairuotojui ir jį supančią aplinką, taip pat verta pastebėti, kad prietaisų skyde dabar yra „AdBlue“ matuoklis ir dyzelino dalelių filtro matuoklis.

Vairuodami šį sunkvežimį pajusite, kad paskutinis dienos pristatymas bus tarsi pirmas.

Matykite ir būkite matomi

Be to, mes suprantame, koks yra svarbus vairuotojo ir sunkvežimio tarpusavio ryšys su pėsčiaisiais ir kitais eismo dalyviais. Štai kodėl naujasis „Volvo FE“ turi galingus LED specialius dieninius žibintus, kurie, sunkvežimiui pajudėjus į priekį, įsijungia automatiškai.

7
Vairuotojas