Jei atsakymas yra „Taip“
Susipažinkite su naujuoju „Volvo FE“

Nuo regioninės distribucijos ir nesudėtingų statybos užduočių, komunalinių paslaugų ir šaldytų gaminių gabenimo – kad ir kokio darbo besiimtų, naujasis universalus „Volvo FE“ 18–26 tonų klasėje su tuo puikiai susidoros.

Dabar siūlomas su degalus taupančia pavarų dėže „I-Shift“.
„I-Shift“

Įsivaizduokite įprastą darbo dieną, paskui pagalvokite apie savo sunkvežimį. Ar jis užtikrina viską, ko reikia, kalbant apie veiklos ir komercinį efektyvumą? Jei abejojate, galbūt naujasis „Volvo FE“ gali padėti nuspręsti. Dėl įvairių patobulinimų, įskaitant visiems modeliams skirtą pavarų dėžę „I-Shift“, jis daugiau nei pasiruošęs būti išbandytas ir įvertintas.

Pasaulinės naujienos – „Volvo FE“ ir
„I-Shift“ kartu

Naujasis „Volvo FE“ turi mūsų pasaulyje pagarsėjusią pavarų dėžę „I-Shift“. Vairuotojui tai reiškia patogesnę, ne tokią varginančią darbo pamainą, o įmonės savininkui – geresnę degalų ekonomiją ir efektyvesnius gabenimus.
Skaitykite daugiau apie „I-Shift“
Nauja, „Volvo“ sukurta variklio valdymo programa.
Nauja „Volvo“ sukurta variklio valdymo programa.

Dar universalesnis

Be to, pastebėsite daugiau pasirinkimo galimybių kalbant apie galios nuėmimo įtaisus – suprantama, kad tai reikalinga vykdant įvairias užduotis. Be to, visiškai nauja variklio valdymo programa užtikrina, kad niekada nekils problemų išnaudojant tinkamą galią.

Naujas priekio dizainas, įskaitant LED dieninius žibintus.
LED specialūs dienos žibintai

Tvirtas tiek viduje,
tiek išorėje

Tvirta važiuoklė reiškia, kad sunkvežimis žymiai lengviau ir efektyviau galės nuvažiuoti į dar daugiau vietų. Be to, mūsų pareiga paminėti, kad vairuotojo atžvilgiu naujasis „Volvo FE“ yra ne mažiau įspūdingas. Ergonomika, nauja sėdynė ir kruopščiai suprojektuota kabina idealiai pritaikyta patogiam, saugiam darbui bei daugybei įlipimų ir išlipimų. Tai funkcijos, dėl kurių naujasis „Volvo FE“ gali priimti daugybę jam mestų iššūkių. Geros naujienos jums, puikios naujienos verslui.

2
Naujasis „Volvo FE“