Jauskitės saugūs

Išties sumanios saugumo funkcijos turi daugybę privalumų. Jos skirtos sumažinti konkrečias rizikas. Jos padeda vairuotojui, kai jam tenka atlikti specialias užduotis. Jos netgi užtikrina kaštų atžvilgiu našių privalumų.

Naujasis „Volvo FE“ yra sukurtas remiantis novatoriškų saugos tyrimų patirtimi, be to, jis buvo papildytas naujomis funkcijomis. Jame dabar yra ESP (elektroninio stabilumo programa), todėl dėl pagerėjusio kryptinio ir riedėjimo stabilumo pagerėja važiavimo charakteristikos bei saugumas.

Pripažinta „Volvo“ saugos kabina atitinka aukščiausius saugos standartus.
Šalmas

Būkite matomi ir saugūs

Be patvirtintų ESP privalumų, kita naujojo „Volvo FE“ prevencinės saugos įranga apima sumaniai suprojektuotus veidrodžius, kurie sumažina šoninių aklųjų taškų riziką, bei priekinius ir galinius LED dieninius žibintus. Abi šios funkcijos pagerina matomumą – tiek iš galimybės matyti, tiek iš matomumo perspektyvos. Geros naujienos vairuotojui, miesto centre važinėjančiam dviratininkui ir pėsčiajam.

Naujas sėdynės dizainas

Sėdėdamas pačioje kabinoje, vairuotojas gali jausti, jog ji yra viena saugiausių zonų, kuria gali mėgautis bet kuris sunkvežimio vairuotojas. Mūsų pripažinta „Volvo“ saugos kabina papildyta naująja sėdyne, kuri įvykus avarijai užtikrina geresnę deformaciją ir paslankumo charakteristikas.

Apsupkite save pasaulinės klasės prevencinėmis ir kitomis saugumo funkcijomis.

Komercinis pranašumas

Akivaizdu, kad svarbiausias dalykas yra fizinė vairuotojų, kitų eismo dalyvių ir pėsčiųjų sauga. Tačiau mes taip pat žinome, kad nedidelių avarijų išvengimas ir laiką eikvojančių remonto darbų poreikio mažinimas gali padėti pagerinti sunkvežimio eksploatacinę parengtį ir sumažinti išlaidas. Kalbant apie saugą, mūsų misija yra aiški – kodėl neįlipus ir patiems neįsitikinus?

9
Saugumas