Graži ir saugi vieta

Naujosios kabinos ne tik pasižymi visiškai nauja išvaizda, tačiau jos taip pat yra ir saugiausios iš visų mūsų kada nors sukurtų kabinų. Kai kalbama apie saugą, „Volvo“ nesitenkina vien tik teisės aktuose numatytais reikalavimais. Ji juos viršija.

Griežčiausias saugos bandymas pasaulyje išlaikytas.

Avarijos atveju jūs būtumėte gerai apsaugotas. Stipriausia mūsų kada nors sukurta kabina buvo patikrinta atliekant unikalius Švedijos standarto susidūrimų bandymus. Jie yra patys griežčiausi pasaulyje ir buvo parengti taip, kad kabiną veiktų dažniausiai pasitaikančių avarijų metu susidarančios jėgos. Bandymai parodė, kad jei 80 km/val. greičiu važiuojantis sunkvežimis apsiverstų arba atsitrenktų į nejudantį objektą, jūsų galimybės išgyventi būtų gana didelės.
Naujojo „Volvo FH“ kabinos eksterjero dizainas

Dizainas, kuris paryškina dinamines savybes.

Kabina pasižymi veržliomis linijomis. Radiatoriaus grotelės suteikia individualumo. Dinamiškos kreivės aplink priekinį stiklą paryškina kabinos aerodinamines savybes. Atrodo, kad net ir stovintis „Volvo FH“ sunkvežimis juda. Dizaino požiūriu ši kabina yra visiškai nauja. Vis dėlto, ją pamačius nekils abejonių, jog tai „Volvo“.


Priekinės apsaugos nuo palindimo sistema

Nauja FUPS sistema. Saugo gyvybes esant dar didesniam greičiui.

„Volvo“ buvo pirmasis gamintojas, kuris priekinės apsaugos nuo palindimo įtaisus savo sunkvežimiuose pradėjo montuoti dar gerokai prieš tokių reikalavimų įsigaliojimą. Mūsų naujoji FUPS sistema dar labiau viršija kitų eismo dalyvių apsaugą reglamentuojančių teisės aktų reikalavimus. Be to, ji sunkvežimių vairuotojus apsaugo nuo baisių traumų. Ši sistema dabar veiksminga esant dar didesniam greičiui. Susidūrimo atveju ji gali pasislinkti net 30 cm (ankstesnės sistemos – 10 cm).


Naujojo „Volvo FH“ kabinos eksterjero dizainas

Kai kelias tikrai prastas, šis buferis padeda jį sklandžiai įveikti.

Nuo šiol „Volvo FH“ siūlomas su pasirenkamuoju itin tvirtu buferiu. Kaip ir „Volvo FMX“ buferis, šis buferis pagamintas iš 3 mm plieno ir iš dalies padengtas stora polipropileno danga. Tai reiškia, kad jis mažiau braižosi, daugelį trinktelėjimų gali atlaikyti be menkiausio įlenkimo ir veiksmingai apsaugo priekinius žibintus nuo sudužimo. O jei patirsite stipresnį susidūrimą, buferį bus paprasta suremontuoti, nes jo konstrukcija yra iš trijų dalių.

Sužinokite daugiau apie itin tvirtą buferį


Naujasis „Volvo FH16“

„Volvo FH16“. Dar ištaigingesnis stilius.

Jei rinksitės „Volvo FH16“, gausite ne tik galingiausius jėgos agregatus ir ištaigingą interjerą. Šis flagmanas taip pat pasižymi unikaliu eksterjero stiliumi:

  • Tamsaus sidabro spalvos aksominio blizgesio grotelės
  • Tviskančiu chromu padengtos detalės
  • Tamsinti stiklai
  • Galima rinktis paslaptingojo fiordo spalvos dažus

Sužinokite daugiau apie „Volvo FH16“