Gausybė naujų ypatybių. Ir daug erdvės.

Šiose kabinose sumontuoti statūs statramsčiai, todėl jos dar erdvesnės. Be to, kiekvienas papildomos erdvės centimetras panaudotas taip, kad vairuotojui būtų kuo patogiau. Tai pajusite tiek sėdėdamas už vairo, tiek atsigulęs į savo gultą. Todėl kitą dieną vėl galėsite puikiai atlikti savo darbą.

Sveiki atvykę į savo naują darbo vietą.

Stovėsenos visu ūgiu piktograma

Galima atsistoti visu ūgiu.

Iki 18 cm aukštesnė už ankstesnes „Volvo FH“ kabinas. Jei nesate profesionalus krepšininkas, joje galėsite nesunkiai atsistoti visu ūgiu. Didžiausios kabinos „Globetrotter XL“ vidinis aukštis yra 220 cm.

Išsamūs kabinų duomenys

„I-ParkCool“ integruotas autonominis vėsintuvas

Integruotas autonominis vėsintuvas.

Dar didesnis vėsinimo pajėgumas nesumažinant vidinės kabinos erdvės ir nepabloginant aerodinaminių savybių. „I-ParkCool“ yra visiškai naujas integruotas autonominis vėsintuvas, kuris naktį leidžia gerai pailsėti, o dieną padeda sutaupyti degalų.

Sužinokite daugiau apie „I-ParkCool“

 

Papildomas kubinis metras erdvės

Vienas papildomas m3 erdvės.

Kabinoje jaučiama erdvė. Jos būtent tokios ir yra. Dėl stačių statramsčių, žemesnio variklio tunelio ir paaukštinto stogo „Globetrotter XL“ kabinos erdvė padidėjo visu kubiniu metru, arba 12%.

 

Visiškai reguliuojamas vairas

Atlenkiamas vairaratis nugarą apsaugo nuo nuovargio.

Dviejomis kryptimis reguliuojamas vairas ir 20 ° atlenkiamas vairaratis užtikrina patogią vairuotojo darbo vietą. Lengva nulenkti įlipant į kabiną arba išlipant iš jos. Patogu valdyti kojiniu pedalu.

 

Vieta daiktams susidėti

Daug vietos daiktams susidėti.

Daiktadėžių tūris padidėjo 300 l. Erdvias daiktadėžes kabinos priekyje, po gultu, galines ir išorines galima pritaikyti jūsų poreikiams. Be to, kabinose yra daug patogių erdvių mažesniems daiktams.

 

Ergonomiškas prietaisų skydas

Naujas, modernus ir ergonomiškas prietaisų skydas.

Šiek tiek išlenktas naujasis prietaisų skydas ne tik patraukliai atrodo, tačiau taip pat sukuria ergonomišką ir patogią vairuotojo darbo vietą, kurioje lengva pasiekti visus mygtukus, prietaisus ir daiktadėžes.

Sužinokite daugiau apie prietaisų skydą

Elektroninė klimato kontrolės sistema

ECC su oro kokybės jutikliais.

Elektroninė klimato kontrolės sistema su ventiliacinėmis angomis ir daugybe jutiklių bei filtrų išvalo jūsų įkvepiamą orą. Dėl to kabinos pasižymi itin aukšta oro kokybe ir puikia jo cirkuliacija.

 

Platesnis apatinis gultas

Platesnis gultas miegui ar poilsiui.

Nieko netrūksta kietam miegui. Apatinis gultas tapo 40 mm platesnis galvūgalyje ir 55 mm platesnis ties viduriu. Netgi yra įrengta labai plati įtraukiamoji lova. Be to, galvūgalį galima pakelti iki 55 ° kampu.

 

Elektrinė rūbų džiovyklė

Elektrinė rūbų džiovyklė.

Galima greitai išdžiovinti rūbus, rankšluosčius ar batus. Kabinama ant viršutinio gulto arba kabinos sienelės. Vartoja nedaug energijos ir tyliai veikia. Sulankstytą lengva saugoti.

 

Stiklinis stogas, avarinis išėjimas

Kai niekas nevaržo galimybių.

Matinis stiklinis stogas ne tik sudaro erdvumo įspūdį, tačiau taip pat yra pats puikiausias avarinis išėjimas, kokį kada esate matęs. Jame įtaisytos užuolaidėlės nuo saulės ir tinklelis nuo uodų, be to, stoge galima įrengti elektra valdomą stoglangį.
Papildomi 4 cm tarp jūsų ir vairaračio.
Sėdėdami už vairo jauskitės laisvai. Sėdynės reguliavimo intervalas atitinka aukščiausius standartus – ją galima atitraukti atgal net 24 centimetrus. Palyginti su ankstesniu „Volvo FH“ modeliu, tai yra 4 cm daugiau.

Elektroninis nuotolinio valdymo raktas.

Tai yra daugiau, nei raktas. Juo galite per atstumą užrakinti arba atrakinti duris. Galite įjungti apšvietimą, kad galėtumėte saugiai prieiti prie kabinos. Ir jei susidūrėte su pavojumi, tiesiog paspauskite garsinio pavojaus signalo mygtuką.

Daugiau galimybių turinti audiosistema.
Nesvarbu, kokios muzikos norite klausytis, audiosistema nenuvils. Mp3, wma arba „iTunes" m4a? Iš CD, USB atmintuko, „iPod“ arba AUX įvesties? Jokių apribojimų. Jei norite rimtesnio garso, prijunkite 400 W žemų dažnių garsiakalbį.

Patobulintas vidaus apšvietimas.
Fantastišką kabinos vidaus apšvietimą užtikrina 13 galingų ir taupiai energiją naudojančių šviesos šaltinių. Visus juos lengva kontroliuoti pasirenkant vieną iš trijų iš anksto nustatytų apšvietimo lygių arba apšvietimo reguliatoriumi. Jei vairuojate tamsiuoju paros metu – įjunkite naktinį raudonos spalvos apšvietimą.

Vieta alkotesteriui - variklio užraktui.
Alkoholis ir vairavimas yra nesuderinami dalykai. Štai kodėl yra reikalingas alkotesteris – variklio užraktas. Paprašykite, kad šis užraktas jūsų „Volvo FH“ sunkvežimyje butų sumontuotas dar gamykloje ir klientams aiškiai parodykite, kaip rimtai rūpinatės eismo saugumu.
Nesikelkite nuo savo gulto.
Patobulintu miegamosios zonos valdymo pultu galima reguliuoti vidaus apšvietimą, nustatyti žadintuvą arba valdyti autonominį šildytuvą, autonominį vėsintuvą, audiosistemą, langus, stoglangį ir užraktus. Visa tai galima atlikti nesikeliant iš gulto.

Elektrinis stovėjimo stabdys
Elektra valdomas stovėjimo stabdys įjungiamas ir išjungiamas jungikliu prietaisų skyde. Jungiklis įtaisytas lengvai pasiekiamoje vietoje. Automatiškai įsijungia išjungus degimą ir, padedant EBS sistemai, automatiškai išsijungia pradedant važiuoti.

Paruošta vieta 19" televizoriui.

„Volvo FH“ sunkvežimio kabina gamykloje gali būti paruošiama televizoriui montuoti: ji komplektuojama su kronšteinais, antena, galios bei TV signalo lizdais ir AUX įvestimi, skirta televizoriui prijungti prie audiosistemos.

Patogus važiavimas.
Nauja galinė kabinos pakaba. Naujoje vietoje sumontuotas vairo mechanizmas. Nauja priekinės dalies konfigūracija. Nauja variklio pakaba Ir dar daugiau. Mes dėjome daug pastangų tam, kad padidintume vairavimo patogumą. Turime pripažinti, kad rezultatais esame patenkinti.

Švaraus vandens atsargos visada po ranka.
Gėlo vandens nereikės toli ieškoti. Išoriniame skyriuje telpa 7 litrų talpos bakas su kraneliu.