„Volvo“ sunkvežimis pasiruošęs Euro 6.

Artėja diena, kai Euro 6 standartas taps privalomas. Tai iki šiol yra pats griežčiausias Europos emisijos standartas.  „I-Torque“. Mūsų naujieji Euro 6 jėgos agregatai.
Mūsų naujieji jėgos agregatai pristatomi jau dabar, likus nemažai laiko iki dienos, kai Euro 6 standartas taps privalomas. Mes juos vadiname „I-Torque“. Tarp pagrindinių privalumų galima paminėti naujos kartos „I-Shift” ir neįtikėtinai mažas degalų sąnaudas. Sužinokite daugiau apie „I-Torque“.

Kas yra Euro 6?

Palyginti su ankstesniu standartu, Euro 6 standartas visų pirma skirtas dviejų tipų išmetamiesiems teršalams: azoto oksidams (NOX) ir kietosioms dalelėms (PM).

Jame numatyti labai maži leistini kiekiai:

  • NOX kiekis sumažintas 80 % iki 0,40 g/kWh (nusistovėjusių režimų ciklo metu)
  • NOX kiekis sumažintas 77 % iki 0,46 g/kWh (pereinamųjų režimų ciklo metu)
  • PM kiekis sumažintas 50 % iki 0,01 g/kWh

Pastarasis apribojimas iš tikrųjų yra dar griežtesnis, nes atsižvelgiama ne tik į svorį, tačiau taip pat ir į dalelių skaičių. Tam, kad šio reikalavimo būtų laikomasi, būtina įrengti dyzelino dalelių filtrą (DPF), kuris sulaikytų net ir mažiausias daleles.

Nuo 2014 m sausio 1 d. Euro 6 taps privalomas visiems naujiems sunkiesiems sunkvežimiams. Tačiau į šią naują technologiją gali būti verta investuoti dar iki tos datos.

Kodėl į Euro 6 verta investuoti dar nesulaukus 2014 m.?

Jei į Euro 6 standarto sunkvežimį nuspręsite investuoti vienas pirmųjų, įgysite tam tikrų pranašumų. Visų pirma, galėsite pasinaudoti įvairiomis jūsų rinkoje teikiamomis paskatomis.

Taip pat gali būti, kad įgysite pranašumą prieš savo konkurentus. Vis daugiau klientų savo tiekėjus renkasi pagal tai, kaip jie tausoja aplinką.

Euro 6 išmetamųjų teršalų diagrama
„Volvo“ Euro 6 sprendimas – techninė iliustracija