„I-Shift“ su dviguba sankaba – tolygus ir dinamiškas greitėjimas.

Pasisėmę įkvėpimo iš lenktyninių automobilių, sukūrėme naują pavarų dėžę – „I-Shift“ su dviguba sankaba – pasižyminčią sunkvežimių pramonėje dar neregėtomis ypatybėmis. Naudojant dvigubą sankabą, pavaros perjungiamos nepertraukiant galios perdavimo, todėl nė kiek nenutrūksta sukimo momento ir galios perdavimas. Be to, degalų ekonomija dėl to nė trupučio nenukenčia. Jei gabenant krovinius jums reikalinga didelė galia ir reikia dažnai perjungti pavaras, „I-Shift“ su dviguba sankaba užtikrins neprilygstamą važiavimo patogumą.


I-Shift dual clutch unit

„I-Shift“ su dviguba sankaba nauda. 

Pastovus galios perdavimas be sukimo momento pertraukimų ir tolygus, dinamiškas greitėjimas – tai yra pagrindiniai „I-Shift“ su dviguba sankaba privalumai. Tai yra vadinama pavarų perjungimu nepertraukiant galios perdavimo – naujovė, kuri leis važiuoti dar patogiau ir neįsitempus.

Be to, įsibėgėjimas bus labai spartus, todėl galėsite lengviau įsilieti į eismą. „I-Shift“ su dviguba sankaba yra puikus pasirinkimas įvairioms gabenimų užduotims atlikti.

„I-Shift“ su dviguba sankaba yra montuojama kartu su D13K varikliais, kurių galia yra 460, 500 arba 540 AG.

Išsamesnį „I-Shift“ su dviguba sankaba privalumų aprašą žr. čia.

Volvo FH i-Shift Dual Clutch well proven

Nauja, tačiau visiškai pasiteisinusi. 

Važiuojate slidžiu keliu į įkalnę? Jokių problemų. Jums padės „I-Shift“ su dviguba sankaba, kuri sklandžiai bei greitai perjungs pavaras ir iki minimumo sumažins užstrigimo arba ratų sukibimo su paviršiumi praradimo pavojų.

Taip, „I-Shift“ su dviguba sankaba yra naujiena. Tačiau ji yra kruopščiai išbandyta ir pasiteisinusi. Pavarų dėžė yra bandoma nuo 2009 m., su ja, atliekant įprastas gabenimų užduotis, nuvažiuoti milijonai kilometrų.

„I-Shift“ su dviguba sankaba platforma yra novatoriškos konstrukcijos, todėl galima sumontuoti dabartinei pavarų dėžei „I-Shift“ skirtus priedus, pvz., galios perdavimo įrenginį ir retarderį.I-Shift Dual Clutch front

Kaip tai veikia. 

Pavarų dėžės priekyje yra dvi sausosios sankabos. Įprastai važiuojant, viena sankaba sukasi tuščiąja eiga, o kita sankaba yra įjungta. Sankabas ir pavarų perjungimą valdo pneumatinė sistema, panaši į naudojamą gerai žinomoje pavarų dėžėje „I-Shift“.

Iš esmės, pavarų dėžė su dviguba sankaba kitą pavarą gali parinkti iš anksto, kol dar važiuojate su dabartine pavara. Kai keičiama pavara, įjungta sankaba yra išjungiama, o tuščiąja eiga veikianti sankaba tuo pačiu metu yra įjungiama. Tai reiškia, kad pavara yra perjungiama nė kiek nepertraukiant galios perdavimo.

Du įėjimo velenai bei krumpliaračiai ir sumaniai išdėstyti parinkimo elementai suteikia galimybę vienu metu parinkti dvi pavaras.


„I-Shift“ su dviguba sankaba

Tipas Aukščiausia pavara Variklio sukimo momentas (Nm) Bendroji autotraukinio masė (tonos)
SPO2812 Greitinamoji 2800 60


I-Shift software Long Haul and Fuel Economy

„Long Haul & Fuel Economy“
Šis paketas įdiegia išmaniąsias funkcijas, kurios iki minimumo sumažina degalų sąnaudas. Todėl jis ypač tinka krovinius gabenant tolimais atstumais.
I-Shift software Long Haul and Fuel Economy with i-See

„Long Haul & Fuel Economy“ su „I-See“
Be visų „Long Haul & Fuel Economy“ funkcijų šiame pakete yra ir „I-See“ (įskaitant „I-Cruise“), todėl jį įdiegus galima sutaupyti dar daugiau degalų.


Išsamus į paketą įtrauktų funkcijų sąrašas