„I-Shift“ pavarų dėžė

„I-Shift“. Pamirškite pavarų dėžę. Tiesiog vairuokite.


„I-Shift“ pavarų svirtis

Išvaduoja jus nuo rūpesčių. Be to, savo kairiajai pėdai galite leisti ilsėtis.

Vairuoti su „I-Shift“ yra tikras malonumas. Nereikia galvoti apie sankabos pedalą, todėl galite patogiai ir saugiai įsitaisyti sėdynėje ir dėmesį skirti tik dviems pedalams. Dėl integruotųjų intelektualiųjų funkcijų „I-Shift“ visada greitai ir automatiškai parenka tinkamą pavarą. Be to, jos programinė įranga pavaras perjungia taip sumaniai, kad net ir geriausiems vairuotojams sunku su ja lygintis. Tačiau ir jūs pats galite kontroliuoti pavarų perjungimo sistemos veikimą. Pavaras galite perjungti rankiniu būdu ant pavarų svirties įtaisytais mygtukais.

 

I-Shift dash-mounted gear control

Netikėtas variantas. „I-Shift“ be pavarų perjungimo svirties.

„Volvo FH“ galima visiškai atsisakyti pavarų perjungimo svirties ir pakeisti ją keturiais jungikliais prietaisų skyde.

Atlaisvinus šią brangią erdvę, galima šiek tiek lengviau judėti kabinoje. 

 

Sutaupykite degalų su „I-Shift“

Leiskite „I-Shift“ taupyti jūsų degalus. Ir pinigai ims plaukti pas jus.

„I-Shift“ paskirtis – taupyti degalus. Pirmiausia ji pasižymi mažais vidiniais energijos nuostoliais: iš tikrųjų jie yra mažesni nei mechaninėse pavarų dėžėse. Tačiau daugiausiai įtakos degalų sąnaudoms turi elektroninė sistema. Įjungus „Economy“ režimą kiekvienas pavarų perjungimas atliekamas tiksliai tada, kada reikia, todėl variklis veikia pačių ekonomiškiausių sūkių diapazone.

Ir galiausiai šioje pavarų dėžėje yra „I-Roll“. Tai yra unikali funkcija, kuri riedant nuo kalno automatiškai atjungia variklį ir vietoje degalų naudoja sunkvežimio inercijos jėgą. Rezultatas – iki 2 % mažesnės degalų sąnaudos.

„I-Shift“ pavarų dėžei skirta „I-See“

„I-See“. Daugiau jokių nepažįstamų kelių.

Intelektualiąją „I-Shift“ vienu laipteliu aukščiau pakelia „I-See“. Ši novatoriška programinės įrangos funkcija išnaudoja integruoto GPS modulio privalumus, įsimena kelius ir juos išsaugo pagrindinėje duomenų bazėje, kad jais galėtų pasinaudoti kiti sunkvežimiai. Todėl naudodama šią informaciją „I-Shift“ gali ne tik parinkti tinkamiausią pavarą, tačiau ir pasiruošti tam, kas laukia ateityje. Ji yra tarsi patyręs antrasis pilotas, kuris yra atmintinai išmokęs kiekvieną kelio atkarpą. „I-See“ padeda papildomai sutaupyti 5 % degalų (su sąlyga, jog „I-Cruise“ yra visą laiką įjungta).

Sužinokite daugiau apie „I-See“.

„I-Shift“ skirta itin sunkiems darbams

Sutvirtinta „I-Shift“. Skirta itin sunkiems darbams.

Jei važinėjate ypatingai sudėtingomis sąlygomis, jums patiks sutvirtinta „I-Shift“. Ji specialiai sukurta vietovėms, kuriose dažnai tenka važiuoti didesne nei 10 proc. įkalne ar nuokalne arba važinėti itin sunkiai išvažiuojamais keliais. Trumpai tariant, priežasčių rinktis mechaninę pavarų dėžę liko mažiau nei bet kada anksčiau. Sutvirtinta pavarų dėžė įtraukta į standartinę „Volvo FH16“ įrangą. 

Kaip veikia „I-Shift“

Kaip tai veikia.

Gali atrodyti keista, tačiau „I-Shift“, kuri tapo modernių pavarų dėžių etalonu, savyje slepia tradicinę nesinchronizuotą mechaninę pavarų dėžę. (Dėl to ji yra kompaktiška ir pasižymi mažais vidiniais energijos nuostoliais.) Tačiau, be abejo, „I-Shift“ turi ir daug kitų privalumų. Paslaptis slypi intelektualiajame elektroniniame valdymo bloke. Jo paskirtis – valdyti pneumatinę sistemą, kuri savo ruožtu valdo sankabą ir perjungia pavaras. Šis valdymo blokas nuolat gauna informacijos apie sunkvežimio greitį, pagreitį, masę, kelio nuolydį, sukimo momento poreikį ir kitus parametrus, todėl labai tiksliai atlieka kiekvieną pavarų perjungimą. Be to, jo veikimas glaudžiai derinamas su variklio veikimu: variklio apsukų skaičius ir variklinio stabdžio galia parenkami taip, kad pavaros būtų perjungiamos greitai ir patogiai.

 

„I-Shift“ pavarų dėžių gama

 

Tipas Viršutinė pavara Variklio sukimo momentas (Nm) Bendroji junginio masė (tonomis)
AT2412E Tiesioginė 2400 44
AT2612E Tiesioginė 2600 60
ATO2612E Greitinančioji 2600 60
AT2812E Tiesioginė 2800 44/52
ATO3112E Greitinančioji 3150 60
ATO3512E Greitinančioji 3550 60

 

Kokios „I-Shift“ norėtumėte?

Dėl programinės įrangos „I-Shift“ galima pritaikyti jūsų vairavimo sąlygoms.

„I-Shift“ programinė įranga – „Distribution & Construction”

„Distribution & Construction“
Pavarų dėžės veikimą pritaiko distribucijos ir statybos darbams. Apima funkcijas, padedančias vairuotojui pajudėti iš vietos ir manevruoti mažoje erdvėje.
„I-Shift“ programinė įranga – „Long Haul & Fuel Economy“

„Long Haul & Fuel Economy“
Šiame pakete yra intelektualių funkcijų, kurios sumažina degalų sąnaudas, todėl jis ypač tinka krovinius gabenant tolimais atstumais.

„I-Shift“ programinė įranga – „Long Haul & Fuel Economy with I-See“

„Long Haul & Fuel Economy with I-See“
Be visų „Long Haul & Fuel Economy“ funkcijų šiame pakete yra ir „I-See“ (įskaitant „I-Cruise“), todėl jį įdiegus galima sutaupyti dar daugiau degalų.
„I-Shift“ programinė įranga – „Heavy Duty Transport“

„Heavy Duty Transport“
„I-Shift“ sistemą optimaliai pritaiko didelės bendrosios masės autotraukiniams (>85 t).
     
„Heavy Duty Transport“ su „I-See“

„Heavy Duty Transport“ su „I-See“.
Be visų „Heavy Duty Transport“ funkcijų šiame pakete yra ir „I-See“ (įskaitant „I-Cruise“), todėl jį įdiegus galima sutaupyti dar daugiau degalų. 

Išsamus į paketą įtrauktų funkcijų sąrašas