„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema.
Vairavimas neįsitempus.

Puikus stabilumas važiuojant dideliu greičiu. Visapusiška kontrolė važiuojant mažu greičiu. Ir daug mažesnis įtempimas jūsų raumenims.

Nuo šiol perversmą padariusi „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema montuojama sunkvežimiuose tiek su viena, tiek su dviem priekinėmis ašimis. Ji visiškai pakeis jūsų vairavimo būdą. Nereikia dėti jokių pastangų – „Volvo FH“ reaguoja tiesiog į jūsų ketinimus.

Štai visi pagrindiniai duomenys.

Išbandykite patys

Užsiregistruokite bandomajam važiavimui su „Volvo FH“.

Apsilankykite prekybos atstovų paieškoje


Stabilumas važiuojant dideliu greičiu

Esant dideliam greičiui
Tegul niekas nenukreipia jūsų nuo kurso.

Važiuoti tiesiai nėra taip paprasta, kaip kai kas mano. Iš tiesų dažnai turite atlaikyti smūgius dėl kelio provėžų, duobių ir žymėjimų. Arba koreguoti savo kursą po stabdymo ant mišrios trinties paviršiaus. Kartais netgi šoniniai vėjai gali trukdyti jums važiuoti.

„Volvo“ dinaminio vairavimo sistema visiškai tai pakeitė. Nelaikykite taip stipriai vairo, sutelkite dėmesį į eismą ir būkite tikri, kad sunkvežimis nepakeis krypties, kol jūs patys to nepanorėsite.

Valdymas esant nedideliam greičiui

Esant mažam greičiui
Vairuokite vienu pirštu ir saugokite savo nugarą.

Čia „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema tikrai pakeis jūsų dieną. Ir jūsų ateitį. Nes jums jau nereikia įtempti savo raumenų manevruojant sunkvežimiu mažu greičiu. „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema suteikia visą reikalingą vairavimo jėgą. Jūs tikrai galite vairuoti sunkvežimį vos vienu pirštu. Jūs ne tik visiškai valdote transporto priemonę, bet praktiškai nebelieka spaudimo kaklui ir pečiams.


Atbulinės eigos valdymas

Važiuojant atbuline eiga
Puikus valdymas be įtempimo.

Važiavimas atbuline eiga visiškai pakrautu sunkvežimiu yra vienas sudėtingiausių ir daug pastangų reikalaujančių darbų. Ypač, kai visą savo dėmesį turite sutelkti į aplinką. Kitaip yra su „Volvo“ dinaminio vairavimo sistema. Dabar galite važiuoti atbuline eiga visiškai tiksliai ir beveik be pastangų. Kai tik atleidžiate, vairaratis natūraliai grįžta į neutralią padėtį ir dar sumažina įtempimą.

Be to, jeigu reikia važiuoti atbuline eiga ilgus atstumus, yra dar kažkas naujo. Kurso stabilumas yra toks puikus, kad galite važiuoti atbuline eiga sunkvežimiu ir priekaba daugiau nei šimtą metrų nenukrypdami nuo kurso.