„I-See“
Taupykite degalus kalvotose vietovėse
su „I-See“

Kai naujuoju „Volvo FH“ artėjate prie įkalnės, „I-See“ atkuria informaciją apie kelio nuolydžius, kad galėtų kiek įmanoma efektyviau valdyti važiavimo greitį ir pavarų perjungimą. Technologija yra esminis laimėjimas – galite sutaupyti iki 5 procentų degalų.

„Jei sunkvežimis tuo keliu dar nevažiavo, jis paprasčiausiai atsisiunčia duomenis iš „I-See“ debesies,” – paaiškina Andersas Erikssonas. „O jei šios informacijos nėra, važiuojant sunkvežimis nuolydžių duomenis įrašo ir nusiunčia – kitą kartą jie jau bus duomenų bazėje. Naudodami šią sistemą, greitai galėsite pasiekti visus reikiamus duomenis, padedančius taupyti degalus.“

Su „I-See“ sutaupykite iki 5 % degalų

Išnaudokite kiekvieną kalvą

Sistema „I-See“ nustato, kaip optimaliausiai panaudoti kalvos suteiktą kinetinę energiją, ir perduoda šią informaciją išmaniajai pavarų dėžei „I-Shift“. Pastaroji degalų sąnaudas mažina iš viso šešiais skirtingais būdais. Pavyzdžiui, ji laiku padidina greitį, kad kuo labiau panaudotų sunkio jėgą ir nereikėtų be reikalo naudoti variklio galios.

„Tai daro patyrę vairuotojai. Tačiau vairuojant sunkvežimį aštuonias valandas iš eilės, į darbo pabaigą tam tikriausiai nebeskiriama tiek dėmesio. O kai „I-See“ valdo važiavimą kalnuota vietove, galite skirti dėmesį kitiems vairavimo aspektams,“ – sako Andersas Erikssonas.

Įjungus efektyviausią pastovaus važiavimo greičio palaikymo sistemos režimą ir veikiant „I-See“, tose kelio atkarpose degalų sąnaudas galima sumažinti iki 5 proc. Konkretus sutaupytų degalų kiekis priklausys nuo to, kiek naudositės „I-See“. O kadangi ši sistema autonomiškai mokosi, jai nereikia žemėlapių arba naujinių. Dėl to taip pat sutaupysite pinigų.


„I-See“ 

Sutaupykite daugiau naudodami „Fuel Advice“

Kad sutaupytumėte kuo daugiau, „Volvo“ vairuotojų tobulinimo programa gerina tiek mažą, tiek didelę patirtį turinčių vairuotojų degalų taupymo įgūdžius. Tačiau, norint išlaikyti taupumo lygį ilgą laiką, niekas neprilygsta nuolatiniams atsiliepimams ir rekomendacijoms, kuriuos pateikia asmeninis konsultantas.

Transporto sprendimų vadovas Jarkko Aine trumpai papasakoja apie naują paslaugą „Fuel Advice“: „Ilgalaikio degalų sąnaudų mažinimo sėkmę lemia sistemingi atsiliepimai. Paslauga „Fuel Advice“ suteikia galimybę įvertinti vairavimo techniką, pvz., tinkamo greičio pasirinkimą ir pavarų naudojimą, naudojant sunkvežimio užregistruotus duomenis. Paslauga yra prenumeruojama – naudokite tol, kol reikia. Kaskart atlikus analizę, vairuotojui perduodama ataskaita su patarimais, kokių veiksmų reikia imtis. O jei iškyla klausimų, galima susisiekti su ataskaitą sukūrusiu degalų sąnaudų konsultantu.“

Degalų sąnaudų čempionas

Naująją paslaugą sudaro: „Praktinis mokymas apie degalus“, „Degalų sąnaudų valdymo priemonių rinkinys“ ir „Degalų sąnaudų valdymo pagalba“. Sumanymo tikslas – suteikti vežėjui išteklių ir nuoseklumo, reikalingų norint išlaikyti taupumo lygį ilgą laiką. „Geriausių rezultatų pasiekiama, kai vežėjai paskiria savo degalų sąnaudų čempioną – asmenį, galintį perskaityti ataskaitas ir perduoti atsiliepimus vairuotojams,“ – sako Jarrko Aine. „Ši priemonė leidžia sutaupyti daugiausiai degalų kiekvieną mėnesį.“

„Kaskart atlikus analizę, vairuotojui perduodama ataskaita su patarimais, kokių veiksmų reikia imtis. O jei iškyla klausimų, galima susisiekti su ataskaitą sukūrusiu degalų sąnaudų konsultantu.“ „Fuel Advice“ padeda sutaupyti iki 5 procentų degalų, todėl ją naudojant galima toliau mažinti mėnesio išlaidas už degalus.


3
Degalai