Šeimos dalis. Neabejotinai.

Dirbdami „Volvo Trucks“, manome, kad kiekvienas šeimos narys turi išskirtinę asmenybę. „Volvo FL“ kabinos išorė tai aiškiai ir greitai akcentuoja. Mažiausias giminaitis yra šelmiškas ir arogantiškas, tačiau neabejotinai „Volvo Trucks“ šeimos dalis. Tai reiškia saugumą, našumą ir patikimumą. Visa tai viename išties gerai atrodančiame pakete.


Naujojo „Volvo FL“ priekis

Pastebimas jau už kilometro.

„Volvo FL“ išorę atpažinsite iš V formos LED žibintų bei priekinių grotelių. Prestižinis „Volvo“ ženklas yra aukščiau, sunkvežimio priekyje ir arčiau vairuotojo.

Peržiūrėkite kabinos specifikacijas


Tvirtas ir saugus

Tvirta, saugi išorė.

Kaip galite tikėtis, su „Volvo FL“ buvo atliekami griežčiausi bandymai, siekiant užtikrinti, jog tai yra saugiausias tokio tipo sunkvežimis. Garantuojame aukščiausius apsaugos kelyje standartus, taip pat mūsų sunkvežimiai buvo išbandyti atliekant išskirtinį Švedijos smūginį bandymą. Tai yra pats griežčiausias saugumo bandymas pasaulyje ir buvo parengtas taip, kad sunkvežimį veiktų skirtingos avarijų metu susidarančios jėgos.


Degalų taupymas

Dėl mažesnio oro pasipriešinimo taupomi degalai.

„Volvo FL“ išorė pasižymi aerodinaminiu dizainu, taip pat yra šiek tiek suapvalinta, kad sumažėtų oro pasipriešinimas. Tai ne tik taupo degalus, bet ir bendrai pagerina vairuojamumą.


4x4 juostelės

Išsiskirk iš minios

Tegu 4x4 sunkvežimis išsiskiria iš minios, o jo kabina papuošiama šiomis grublėtomis 4x4 juostelėmis, specialiai sukurtomis naujajam „Volvo FL". Paprastas būdas įrodyti, kad jūsų „Volvo FL" nepaprastas.


Priekinė apsaugos nuo palindimo sistema

Apsaugos nuo palindimo sistema saugo gyvybes.

„Volvo“ buvo pirmasis priekinės apsaugos nuo palindimo sistemos gamintojas, ją pradėjęs montuoti dar gerokai prieš tokių reikalavimų įsigaliojimą. Susidūrimo atveju, priekinė ir galinė apsaugos nuo palindimo sistema, sukurta padidinti eismo dalyvių saugumą, mažesnėms transporto priemonėms neleidžia palįsti po sunkvežimiu.


„Volvo FL“ įlipimo laiptelis

Paprasta įlipti ir išlipti.

Įlipimo laiptelis į kabiną dabar įrengtas patogiausiu kampu, todėl daugelį kartų įlipant ir išlipant sumažėja kūno įtampa. Be to, kad vairuotojui būtų dar patogiau, jis padengtas neslidžia danga, galima užsakyti jo apšvietimą ir rankenas pasilaikyti.

Skaitykite daugiau apie „Volvo FL“ įlipimo laiptelį


Naujojo „Volvo FL“ priekinės grotelės

Priekinės grotelės – dizainas ir funkcionalumas.

Įspūdingos, juodos priekinės grotelės turi bičių koriui būdingą raštą, todėl oras patenka žymiai efektyviau, geriau aušinamas variklis ir vykdomas panaudotų dujų apdorojimo procesas.

Skaitykite daugiau apie FL dizainą
Eksterjerų galerija