Pritaikyta jūsų patogumui.

Erdvus „Volvo FL“ kabinos interjeras buvo sukurtas daug dėmesio skiriant vienam asmeniui – vairuotojui. Kiekviena detalė ir dalykas yra apgalvoti atsižvelgiant į ergonomiką ir komfortą. Valdiklių ir pavarų perjungimo svirties vieta, patogus, intuityvus prietaisų skydas, patogios sėdynės ir vairaratis su reguliuojama padėtimi – tai sukurta bandant ir projektuojant, kad būtų įgyvendintas vienas tikslas: užtikrinti geriausią galimą vairuotojo darbo aplinką.Erdvios kabinos interjeras

Erdvi ir talpi.

„Volvo FL“ galima rinktis iš trijų skirtingų kabinos dydžių: dieninės, patogios arba ekipažo kabinos, atsižvelgiant į vietos daiktams ir kroviniams poreikį arba keleivių skaičių.

Peržiūrėkite išsamias kabinos specifikacijas


Patogios sėdynės

Dar didesnis patogumas.

Naujos ergonomiškos sėdynės yra pagrindinė naujausio „Volvo FL“ kabinos interjero ypatybė – jos dar tvirtesnės, turi integruotą atramą galvai ir saugos diržą. Nauja apmušalų medžiaga užtikrina didesnį atsparumą nešvarumams. Tiek vairuotojo, tiek keleivių sėdynes galima sureguliuoti pagal savo poreikius.

Skaitykite daugiau apie vairuotojo komfortą


Prietaisų skydas

Puikus valdymas – vos vienu žvilgterėjimu.

„Volvo FL“ prietaisų skydas buvo išdėstytas ir pagamintas dar labiau apgalvotai. Prietaisai buvo išdėstyti atsižvelgiant į geriausią ergonomiką, o prietaisų skydo matuokliai įtaisyti užtikrinant puikią veiklos apžvalgą vos žvilgterėjus.


Mažas triukšmas kabinos viduje

Mažas triukšmas kabinos viduje.

„Volvo FL“ pagerinta garso izoliacija, iki minimumo sumažindama išorėje variklio ir padangų skleidžiamą triukšmą, leis mėgautis atpalaiduojančia aplinka.


Viršutinė dėtuvė

Daug vietos daiktams susidėti.

Erdvės duryse ir prietaisų skydelyje. Daiktadėžė virš galvos, tunelio formos daiktadėžė tarp sėdynių. Taip pat galima užsakyti dar daugiau kabinoje tvirtinamų daiktadėžių. „Volvo FL“ niekada nepritrūks vietos būtiniausiems daiktams. Ar ne tokiems svarbiems daiktams.

Skaitykite daugiau apie daiktadėžes


„Volvo FL“ vairaratis

Vairo reguliavimas.

Vairą galima paprastai reguliuoti į norimą padėtį, jis gali būti 460 arba 500 mm skersmens.


4x4 prietaisų skydelio jungikliai

Lengvai pasiekiamas 4x4 valdymas

Siekiant išvengti ratų prasisukimo arba įklimpimo purve, „Volvo FL" 4x4 įrengtas visas valdymas, kuris būtinas traukai padidinti. Keturi prietaisų skydelio jungikliai yra lengvai pasiekiami ir leidžia eksploatuoti varomos priekinės ašies ir galinės ašies diferencialo užraktus bei žemą pavarą ir pavarų dėžės diferencialo užraktą.


Gaisro gesintuvas

Saugumo užtikrinimas.

Jūsų saugumas yra mums svarbiausias. Ir jums tai turėtų rūpėti. Todėl, galvojant apie saugą, galima užsisakyti papildomą įrangą, kuri užtikrins, kad kabinos viduje būtų dar saugiau. Gaisro gesintuvas, įspėjamoji liemenė ar nešiojamasis įspėjimo žibintas – tereikia užsakyti. Ir pasirūpinti savo gerove.


Garso galimybės

Kelionėje mėgaukitės garso takeliu.

Klausantis garso takelio, kelias ne toks tolimas. „Volvo FL“ galima rinktis įvairius garso sistemų paketus nuo USB jungčių, CD ir MP3 grotuvų iki radijo įrenginių. Taip pat jūsų patogumui siūloma integruota laisvųjų rankų ir nuotolinio valdymo galimybė.

Peržiūrėkite garso sistemų paketų specifikacijas