Naujojo „Volvo FL“ kabina

„Volvo FL“ kabina. Sauga,
stilius ir patogumas.

„Volvo FL“ sunkvežimio kabinos išorę lengvai atpažinsite. Jos įspūdingos, juodos priekinės grotelės patrauks žvilgsnį, tuo tarpu aerodinamiškos linijos ir aptaki išorė užtikrins puikų vairuojamumą ir manevravimo galimybes. Atsižvelgiant į jūsų poreikius, galima rinktis trijų dydžių kabinas: dienines, patogias arba ekipažo kabinas. Visos jos yra labai patogios ir funkcionalios.

Dieninė kabina
  • Vidinis aukštis 1 605 mm, ilgis
    1 600 mm, plotis 2 100 mm.
„Comfort“ kabina
  • Vidinis aukštis 1 605 mm, ilgis
    2 000 mm, plotis 2 100 mm.
Ekipažo kabina
  • Vidinis aukštis 1 605 mm, ilgis
    2 980 mm, plotis 2 100 mm.
Peržiūrėkite išsamias kabinos specifikacijas

„Volvo FL“ kabinos interjeras

Kabinos interjeras. išsitieskite
ir atsipalaiduokite.

Jei atliekant jūsų kasdienį darbą reikia dažnai įlipti ir išlipti, patogus, ergonomiškai suprojektuotas įlipimas yra privalomas. Kabinoje yra erdvus ir patogus interjeras bei puikiai parinktos ypatybės, kad jame galėtumėte atsipalaiduoti ir dirbti su tikru malonumu. Apsižvalgykite „Volvo FL“ viduje, jis pritaikytas jūsų patogumui.

Skaitykite daugiau apie kabinos interjerą


„Volvo FL“ kabinos išorė

Kabinos išorė. Išbandyta ir patikrinta
dėl jūsų saugumo.

Kaip su visais mūsų geriausios kokybės asortimento sunkvežimiais, taip su „Volvo FL“ buvo atlikti griežčiausi saugumo bandymai. Jų tvirta išorė apima pagerintą apsaugos nuo palindimo po sunkvežimiu sistemą, be to, ji buvo sustiprinta panaudojus 31 kg plieno. Sunkvežimio priekyje panaudotos perkurtos grotelės ir gerai matomas ženklas sunkvežimiui artėjant patraukia akį.

Skaitykite daugiau apie kabinos išorę


X

Ekipažo kabina.
Erdvi ir paruošta sunkiam darbui.

Ieškote patikimo darbuotojo, pasirengusio atlikti darbą? Erdvioje, pailgintoje FL kabinoje gali dirbti iki septynių žmonių, be to, joje sumontuota įvairių praktiškų detalių. Kiekviena detalė pasižymi komforto, funkcionalumo ir saugos charakteristikomis.


Kabinų spalvos

Spalvos: skirtingi atspalviai, tokia
pati kokybė.

Ar žinojote, kad „Volvo“ kabiną galite užsisakyti praktiškai bet kokios norimos spalvos? Galėsite sutaupyti laiko ir pinigų, nes nereikės vykti į kitą dažymo cechą – mūsų modernus, tausojantis aplinką ir išteklius dažymo cechas siūlo virš 300 nustatytų spalvų. Tačiau, jei nepavyktų išsirinkti, galima užsakyti papildomų spalvų.

Pasinaudokite internetine kabinos spalvų modeliavimo programa.