„Volvo FL“ vairavimas

Puikus galios ir našumo derinys.

Nesvarbu, kokia užduotis būtų, kai reikia transportuoti mieste, „Volvo FL“ atliks darbą. Kaskart laiku. Sunkvežimio našumą ir patikimumą garantuoja FL jėgos agregatai – degalus taupančių „Volvo“ variklių ir geriausių galimų pavarų dėžių derinys. Visa tai pritaikyta pagal jūsų konkrečius poreikius.

Varikliai:

  • D5K (210 arba 240 AG)
  • D8K (250 arba 280 AG)
Pavarų dėžės:
  • „I-Sync“ (6 pavaros)
  • Mechaninė pavarų dėžė (6 arba 9 pavaros)
  • Automatinė pavarų dėžė (6 pavaros)
Galinės ašys:
  • Priežiūros nereikalingos viengubos ašys su vienu reduktoriumi, kurių didžiausia apkrova yra 8,5–11,5 tonos.
  • Su viengubu reduktoriumi (3 modeliai)
  • Stebulės reduktorius („Volvo FL“ 4x4)
Peržiūrėkite išsamias jėgos agregatų specifikacijas

 


„Euro 6“

Taupo degalus. Išvysto didelį sukimo momentą. Ir atitinka „Euro 6“.

Siekiant reguliuoti teršalų kiekį, dyzeliniams varikliams taikomi griežti europiniai išmetamųjų dujų standartai. Lyginant su pirmtako „Euro 5“ reikalavimais, naujausias „Euro 6“ standartas reikalauja, kad išmetamųjų dujų kiekis būtų itin sumažintas – kartais iki 75 %. „Volvo Trucks“ šį iššūkį įveikė taikydama atrankinės katalizės redukcijos (SCR) technologiją – dabar variklyje naudojama vandeniu aušinama išmetamųjų dujų recirkuliavimo sistema (EGR). Abu „Volvo FL“ asortimentui skirti varikliai buvo kruopščiai suprojektuoti, kad atitiktų „Euro 6“ standartą – neprarandant galios arba sukimo momento ypatybių ar nepadidėjant degalų sąnaudoms. Tai abipusio laimėjimo (angl. „win-win“) situacija. Dėmesys vairuotojui bei aplinkai.

Sužinokite daugiau apie variklius


D5K variklis

D5K arba D8K – inžinerija, kuria galite pasitikėti.

Abu „Volvo FL“ variklius sukūrė ir pagamino „Volvo“. Abu varikliai išvysto įspūdingą galią ir sukimo momentą, taip pat turi papildomo išmetamųjų teršalų apdorojimo sistemą, kuri lengvai įveikia griežčiausius reikalavimus. Be to, varikliai pasižymi funkcijomis, tokiomis kaip uždaroji karterio ventiliacijos sistema, mažesnis alyvos išsiliejimo pavojus, kintamosios geometrijos turbina, atsižvelgiant į sąlygas leidžianti keisti variklio turbinos charakteristikas.

Skaitykite daugiau apie variklių našumą


Techninės priežiūros piktograma

Techninės priežiūros intervalai išliko nepakitę.

„Euro 6“ reikalavimai yra griežti tiek varikliams, tiek servisą atliekančiam personalui. Tačiau dėl griežtų išmetamųjų dujų ir emisijų reikalavimų, lyginant su ankstesniais teisiniais reikalavimais, serviso intervalai išlieka nepakitę. „Volvo FL Euro 6“ varikliams keliami techninės priežiūros intervalai išlieka tokie patys.


„Volvo FL“ skirta „I-Sync“

„I-Sync“. Reikiama pavara reikiamu metu.

Naudodami „Volvo FL“ automatinę 6 pavarų „I-Sync“ pavarų dėžę (gali būti du variantai, skirti D5K ir D8K), viską galėsite atlikti dar paprasčiau. Judant mieste, kai tenka dažnai sustoti ir vėl pradėti važiuoti, „I-Sync“ leis perjungti pavaras nespaudžiant sankabos pedalo ir maloniai mėgautis kelione tarsi pasivaikščiojimu parke. Pritaikytas kroviniams išvežioti mieste, optimizuotas jūsų patogumui.

Sužinokite daugiau apie „I-Sync“


Biodyzelinas

Pereiti prie biodyzelino?

Jau galite įsigyti D5K240 gamyklinę versiją, paruoštą 100 proc. biodyzelinui (B100) – ir sertifikuotą „Euro 6“. Šitaip sumažinsite savo anglies pėdsaką ir mėgausitės ekonominėmis paskatomis eksploatacijos vietoje.