Sukurtas įsilieti....
....ir išsiskirti

Naujasis „Volvo FL“ nusipelno užimti savo garbingą vietą „Volvo“ sunkvežimių gamoje. Jis yra mažesnis nei raumeningi, tolimiesiems reisams ir statyboms skirti giminaičiai, tačiau jūsų akys nesumeluos, kad jis yra didelės šeimos narys.

V formos LED dieniniai žibintai dabar komplektuojami standartiškai.
„V“ formos LED specialūs dienos žibintai

Pristačius naująjį „Volvo FL“, galima iš karto pastebėti, kad visoje „Volvo Trucks“ gamoje išlaikyta aiškaus ir nuoseklaus dizaino filosofija. Naujas požiūris ir prekės ženklo tapatybė perteikiama per tvirtas, ryškias linijas ir grafiką. Dizaino ypatybės, pvz., išskirtiniai vertikalūs priekiniai žibintai su V formos dieniniais žibintais ir juodų grotelių aiškūs kontūrai neleis suabejoti – jūs žvelgiate į visiškai pilnateisį „Volvo“ šeimos narį.

Sumanus gatvėje

Naujo dizaino sunkvežimyje klasikinė „Volvo“ emblema yra perkelta aukščiau, į geriau matomą vietą po priekiniu stiklu. Taip sukuriamas didesnio priekinio stiklo įspūdis, todėl atrodo, kad vairuotojas yra „arčiau“ gatvės. Toks prieinamumas yra esminis darbo su mūsų vienu iš kompaktiškų sunkvežimių aspektas, kadangi, visų pirma, jie bus naudojami aplinkoje, kurioje yra daug žmonių.

Jų DNR – kaip ir vyresniųjų brolių.

Naujasis įvaizdis dera su „Volvo“ dizaino tema.
Ta pati šeima, sava tapatybė

Ta pati šeima, sava tapatybė

Šie pakeitimai atlikti ne vien tik dėl sunkvežimio įsiliejimo į jo aplinką – jų imtasi siekiant viso asortimento darnos. Naujasis priekinės dalies dizainas rodo, kad jis didžiuodamasis dalijasi savo DNR su legendiniais didesniaisiais broliais, tačiau išlaiko savo individualumą.

Įspūdžio kūrimas

Taigi, kaip turėtų reaguoti savininkai, vairuotojai ir netgi miesto gyventojai, pamatę naująjį „Volvo FL“? Planuojama, kad naujasis dizainas padės žmonėms gatvėje ir kitiems eismo dalyviams šalia šio sunkvežimio jaustis patogiau. Tuo pačiu metu tikimės, kad savininkai ir vairuotojai didžiuosis, jog jie turi „Volvo“ sunkvežimį, ir galės mėgautis, kaip jis puikiai atlieka savo darbą.

naująjį 3 dalių bamperį su plieniniais kampais paprasčiau remontuoti.
 Įspūdžio kūrimas
3
Dizainas