„Volvo FL“ vairuotojas
Ieškote naujų būdų išlikti budriais?

Patogiai ir saugiai besijaučiantis vairuotojas yra laimingesnis ir našiau dirba – štai kodėl pasirūpinome, kad darbas naujame sunkvežimyje „Volvo FL“ arba aplink jį būtų paprastesnis ir teiktų dar daugiau pasitenkinimo nei kada nors anksčiau.

Puodelis kavos

Kai kasdien tenka daugybę kartų įlipti ir išlipti, būtinas techninis patikimumas bei privaloma laikytis griežto grafiko, kasdienė vairuotojo veikla yra be kompromisų. Labai svarbus visiškas pasitikėjimas sunkvežimiu, jo įranga bei galimybėmis siekiant užtikrinti, kad darbą galėsite atlikti saugiai ir patogiai. Naujajame „Volvo FL“ tai atsispindi kiekvienoje smulkmenoje.

Naujas sėdynės dizainas

Naujajame „Volvo FL“ yra perkurta vairuotojo sėdynė. Ji ne tik užtikrina didesnį saugumą bei turi vidinę atramą kaklui ir integruotą saugos diržą, bet ir pristatoma su patvaresniais tekstiliniais apmušalais bei tokių spalvų, kurios gražiai dera su likusiomis vidaus detalėmis.

Ergonomiškas interjero dizainas

Kalbant apie interjerą, šio sunkvežimio kabina yra tikra funkcionalumo ir estetikos derinio išraiška. Daiktadėžių paviršiai ir erdvės yra didelės ir puikiai išdėstytos, todėl ko nors siekiant kabinoje reikės dėti mažiau pastangų ir mažiau pavargsite.

Išmanus prietaisų skydas

Panašūs ergonomikos standartai charakterizuoja prietaisų skydą. Visi prietaisai ir valdikliai buvo sukurti taip, kad palengvintų darbą, jie pasižymi intuityviu dizainu ir yra sumaniai išdėstyti – užtikrinamas tiek vairuotojo, tiek pėsčiųjų saugumas. O atsižvelgiant į patogumą vairuotojui ir jį supančią aplinką, taip pat verta pastebėti, kad prietaisų skyde dabar yra „AdBlue“ matuoklis ir dyzelino dalelių filtro matuoklis.

Maži žingsneliai daug ką lemia

Įlipkite ir išlipkite iš naujojo 10 arba 12 tonų „Volvo FL“ su 17,5 col. ratais ir iš karto pastebėsite, kad įlipimo laiptelis įtaisytas arčiau žemės paviršiaus. Galbūt tai nedidelis pokytis, tačiau po dienos paskutiniojo pristatymo neabejotinai jį įvertinsite.

Vairuodami šiuos sunkvežimius pajusite, kad paskutinis dienos pristatymas bus tarsi pirmas.

Matykite ir būkite matomi

Be to, mes suprantame, koks yra svarbus vairuotojo ir sunkvežimio tarpusavio ryšys su pėsčiaisiais ir kitais eismo dalyviais. Štai kodėl naujasis „Volvo FL“ turi galingus LED specialius dieninius žibintus, kurie, sunkvežimiui pajudėjus į priekį, įsijungia automatiškai.

7
Vairuotojas